Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Busko-Zdrój

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Ubezpieczenie rowerzysty Busko-Zdrój jest dobrowolnym produktem, który może zakupić każda osoba pasjonująca się jazdą swoim jednośladem. Musimy jednak pamiętać, że innej ochrony będzie potrzebować osoba, która codziennie dojeżdża rowerem do pracy, a innej korzystająca z niego tylko na weekendowe wypady.

Decydując się na zakup ubezpieczenia rowerzysty bardzo ważne jest, aby ustalić odpowiednio parametry, tj.: suma ubezpieczenia oraz zakres ochrony. Wpływają one bowiem na to w jaki sposób będzie działać nasze ubezpieczenie rowerzysty Busko-Zdrój. Dlatego dokładnie powinniśmy przeanalizować, jaki rodzaj ochrony wybierzemy.

Ubezpieczenie rowerzysty Busko-Zdrój

Do wyboru mamy takie ubezpieczenie rowerzysty Busko-Zdrój jak: OC, NNW, casco oraz assistance. Każda z tych polis działa w inny sposób. OC chroni rowerzystę od konsekwencji finansowych, które musiałby ponieść w razie wyrządzenia szkody osobie trzeciej. NNW natomiast zapewnia nam ochronę finansową w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku w wyniku którego doznamy uszczerbku na zdrowiu. Casco zapewnia nam odszkodowanie, kiedy nasz rower zostanie skradziony, uszkodzony bądź zniszczony. Assistance natomiast obejmuje m.in. przewóz i naprawę uszkodzonego roweru, transport medyczny czy wizytę lekarza i pielęgniarki. W ramach tej usługi rowerzysta liczyć może również na wizytę u psychologa, czy też pokrycie kosztów implantologii i protetyki.

Jeśli poszukujesz ubezpieczenia rowerzysty w Busko-Zdrój to nie musisz się już martwić! Agenci z SzybkiePolisy.pl z pewnością doradzą Ci najlepszy wariant polisy, który nie tylko będzie odpowiedni dla Ciebie, ale również możliwie najtańszy.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę