Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Czechowice-Dziedzice

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Wybierając się na wycieczkę rowerową często zapominamy o bezpieczeństwie. Nawet jeśli jeździmy ostrożnie i przepisowo, musimy pamiętać, że nieszczęśliwe wypadki niestety się zdarzają. Możemy stać się ofiarą wypadku. Nie istnieje sposób aby pozbyć się tego ryzyka, ale możemy zminimalizować skutki takich zdarzeń wykupując zawczasu ubezpieczenie rowerzysty.

Polisa jest przeznaczona dla każdego, kto porusza się po mieście na rowerze (nawet jeśli pojazd ten nie należy do niego). Nie ryzykuj i już dziś wykup ubezpieczenie dla rowerzysty.

Rynek ubezpieczeniowy oferuje obecnie kilka typów ubezpieczeń dostosowanych do potrzeb rowerzysty. Są wśród nich takie ubezpieczenia jak OC, AC czy NNW. Ubezpieczenie NNW chroni Cię przed następstwami nieszczęśliwych wypadków. Jeśli w trakcie jazdy doznasz uszczerbku na zdrowiu, wówczas uzyskasz odszkodowanie. Polisa OC pozwala Ci przenieść odpowiedzialność za zdarzenie (np gdy potrącisz pieszego) na Ubezpieczyciela. Dzięki temu wszelkie koszty rekompensaty dla poszkodowanego pokryje za Ciebie Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Ubezpieczenie AC chroni Cię przed kradzieżą czy uszkodzeniem roweru.

Ubezpieczenie rowerzysty Czechowice-Dziedzice

Jazda na rowerze pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i kondycję. Warto jednak wcześniej zadbać o odpowiednie ubezpieczenie rowerzysty Czechowice-Dziedzice, które obejmie nas kompleksową ochroną w razie niespodziewanego zdarzenia. Skontaktuj się z nami pod numerem 732 707 777 lub wejdź na online.szybkiepolisy.pl. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą polisę na rynku. Zaufaj nam i ciesz się z jazdy rowerem.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę