Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Jelcz-Laskowice

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Przełom wiosny i lata to idealny czas na przejażdżki rowerowe. Zanim jednak wsiądziesz na rower pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu. Nie mowa tutaj tylko o kasku czy ochraniaczach ale także o odpowiednim ubezpieczeniu dla rowerzysty.

Ubezpieczenie dla rowerzysty jest skierowane, dla każdej osoby poruszającej się na rowerze (nawet jeśli rower nie należy do Ciebie). Dzięki temu jest to idealna opcja, również dla tych którzy nie posiadają własnego roweru a jedynie wypożyczony.

Obecnie Towarzystwa Ubezpieczeniowe dają możliwość zakupu trzech podstawowych typów ubezpieczenia: OC, AC i NNW. Ubezpieczenie OC pozwala przenieść odpowiedzialność za spowodowane szkody na Ubezpieczyciela. Ubezpieczenie AC obejmuje ochroną rower i jego elementy stałe przed kradzieżą bądź uszkodzeniem. Ubezpieczenie NNW chroni przed następstwami nieszczęśliwych wypadków.

Chociaż ubezpieczenie dla rowerzysty nie jest obowiązkowe, warto je zakupić. W razie wystąpienia nieprzyjemnego zdarzenia, polisa pozwoli Ci zminimalizować jego skutki. Przykładowo, gdy doznasz uszczerbku na zdrowiu podczas jazdy rowerem, uzyskasz odszkodowanie z NNW.

Ubezpieczenie rowerzysty Jelcz-Laskowice

Jazda na rowerze pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i kondycję. Warto jednak wcześniej zadbać o odpowiednie ubezpieczenie rowerzysty Jelcz-Laskowice, które obejmie nas kompleksową ochroną w razie niespodziewanego zdarzenia. Skontaktuj się z nami pod numerem 732 707 777 lub wejdź na online.szybkiepolisy.pl. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą polisę na rynku. Zaufaj nam i ciesz się z jazdy rowerem.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę