Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Kędzierzyn-Koźle

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Letni czas sprzyja amatorom dwóch kółek. To w tym czasie mogą przygotować swoje sprzęty do dalekich podróży . Obowiązkowym elementem przygotowań jednośladu powinno być również ubezpieczenie rowerzysty Kędzierzyn-Koźle, które sprawi, że nie będziemy musieli się martwić o żadne konsekwencje finansowe.

W zależności od tego jaki wariant polisy wybierzemy, tak będzie działało nasze ubezpieczenie rowerzysty Kędzierzyn-Koźle. Do wyboru mamy OC, NNW, casco oraz assistance. Najpopularniejsze jest OC, które chroni rowerzystę od konsekwencji finansowych w razie wyrządzenia szkody osobie trzeciej. NNW natomiast jest doskonałym dodatkiem do OC. Zapewnia nam ono bowiem wypłatę odszkodowania w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku w wyniku którego doznamy uszczerbku na zdrowiu.

Ubezpieczenie rowerzysty Kędzierzyn-Koźle

Dodatkowo rowerzyści mogą skorzystać z assistance, które obejmuje m.in. przewóz i naprawę uszkodzonego roweru, transport medyczny czy wizytę lekarza i pielęgniarki. W ramach tej usługi rowerzysta liczyć może również na wizytę u psychologa, czy też pokrycie kosztów implantologii i protetyki. Niewiele TU oferuje ubezpieczenie rowerzysty Kędzierzyn-Koźle typu casco. Casco jest polisą, która chroni Twój sprzęt przed zniszczeniem i uszkodzeniem.

Jeśli poszukujesz ubezpieczenia rowerzysty w Kędzierzynie-Koźle to nie musisz się już martwić! Agenci z SzybkiePolisy.pl z pewnością doradzą Ci najlepszy wariant polisy, który nie tylko będzie odpowiedni dla Ciebie, ale również możliwie najtańszy.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę