Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Kobyłka

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Niestety w Polsce poruszanie się rowerami nie jest tak popularne jak w Holandii. Skutkuje to przede wszystkim brakiem ścieżek rowerowych oraz koniecznością poruszania się poboczem jezdni. Oczywiście, jest to bardzo niebezpieczne, dlatego każdy fan jednośladu powinien posiadać ubezpieczenie rowerzysty Kobyłka.

Ubezpieczenie rowerzysty Kobyłka jest całkowicie dobrowolne. Oznacza to, że żaden przepis prawny nie zobowiązuje nas do zakupu tej polisy. Wiąże się to jednak z tym, że samodzielnie musimy ustalić zakres ochrony oraz sumę ubezpieczenia. Oba te parametry decydują o tym jak nasza polisa będzie działać. W przypadku sumy ubezpieczenia, określa ona limit kosztów, które jest w stanie ponieść Towarzystwo Ubezpieczeniowe w ramach ubezpieczenia rowerzysty. W przypadku, gdy wyrządzone przez nas szkody są większe niż suma ubezpieczenia, to musimy liczyć się z tym, że będziemy musieli wypłacić odszkodowanie osobie poszkodowanej z własnej kieszeni.

Ubezpieczenie rowerzysty Kobyłka

Zakres ochrony jest równie ważny jak suma ubezpieczenia, jeśli chodzi o ubezpieczenie rowerzysty Kobyłka. Powinien być on możliwie jak najszerszy. Należy pamiętać, że gdy wydarzy się zdarzenie, które nie jest objęte ochroną Ubezpieczyciela, to niestety nasza polisa nie zadziała.

Jeśli poszukujesz ubezpieczenia rowerzysty w Kobyłce to nie musisz się już martwić! Agenci z SzybkiePolisy.pl z pewnością doradzą Ci najlepszy wariant polisy, który nie tylko będzie odpowiedni dla Ciebie, ale również możliwie najtańszy.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę