Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Legionowo

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Wraz z nadejściem cieplejszych dni, na naszych drogach pojawia się coraz więcej rowerzystów. Jazda na rowerze jest nie tylko zdrowym sposobem podróżowania, ale także oszczędnym. Nie wydajemy bowiem pieniędzy chociażby na paliwo. Warto jednak zainwestować w ubezpieczenie rowerzysty!

Dlaczego? Ubezpieczenie rowerzysty zagwarantuje nam wsparcie finansowe w chwili wystąpienia zdarzenia losowego. Polisa oczywiście nie pozbawi nas ryzyka zajścia zdarzenia ale pomoże zminimalizować jego koszty.

Na rynku ubezpieczeniowym dostępnych jest obecnie kilka rodzajów polis. Jednym z nich jest ubezpieczenie NNW, które chroni przed następstwami nieszczęśliwych wypadków. Posiadając polisę, w razie doznania uszczerbku na zdrowiu podczas jazdy na rowerze – uzyskasz odszkodowanie.

Kolejnym ubezpieczeniem wartym uwagi jest ubezpieczenie OC, które pozwala przenieść odpowiedzialność za spowodowane szkody na Ubezpieczyciela. Mowa tutaj na przykład o takiej sytuacji gdy potrącisz kogoś i złamiesz mu ręką, a poszkodowany będzie się domagał odszkodowania – wówczas wszelkie koszty pokryje Ubezpieczyciel.

Ubezpieczenie rowerzysty Legionowo

Jazda na rowerze pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i kondycję. Warto jednak wcześniej zadbać o odpowiednie ubezpieczenie rowerzysty Legionowo, które obejmie nas kompleksową ochroną w razie niespodziewanego zdarzenia. Skontaktuj się z nami pod numerem 732 707 777 lub wejdź na online.szybkiepolisy.pl. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą polisę na rynku. Zaufaj nam i ciesz się z jazdy rowerem.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę