Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Mińsk Mazowiecki

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Wraz z nadejściem wiosny na drogach pojawia się coraz więcej rowerzystów. Korzystamy w ten sposób z pięknej pogody, wybierając przy okazji tańszy sposób podróżowania. Niestety wystarczy przypadkowe zdarzenie na drodze aby zachwiać naszą stabilność finansową. Ubezpiecz się na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń podczas jazdy na rowerze!

Odpowiednią ochronę podczas jazdy na rowerze zapewni Ci ubezpieczenie rowerzysty. Jest ono dobrowolne jednak posiada liczne zalety, dla których warto je zakupić. Przykładowo ubezpieczenie obejmujące zakresem NNW ochroni Cię przed następstwami nieszczęśliwych wypadków mających miejsce podczas jazdy na rowerze. Gdy na przykład zostaniesz poszkodowany przez innego uczestnika ruchu i doznasz uszczerbku na zdrowiu – otrzymasz odszkodowanie.

Oprócz NNW, warto również uwzględnić w naszym ubezpieczeniu rowerzysty takie ubezpieczenie jak OC czy typu casco. OC pozwoli Ci przenieść odpowiedzialność za wyrządzone szkody na Ubezpieczyciela zaś AC obejmuje ochroną rower przed kradzieżą bądź uszkodzeniem. Odpowiednio dobrane ubezpieczenie pozwoli Ci w pełni cieszyć się jazdą na rowerze.

Ubezpieczenie rowerzysty Mińsk Mazowiecki

Jazda na rowerze pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i kondycję. Warto jednak wcześniej zadbać o odpowiednie ubezpieczenie rowerzysty Mińsk Mazowiecki, które obejmie nas kompleksową ochroną w razie niespodziewanego zdarzenia. Skontaktuj się z nami pod numerem 732 707 777 lub wejdź na online.szybkiepolisy.pl. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą polisę na rynku. Zaufaj nam i ciesz się z jazdy rowerem.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę