Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Myszków

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Ubezpieczenie rowerzysty Myszków wprawdzie nie sprawi, że nie przydarzy nam się żadna nieprzyjemna sytuacja. Jednak w razie jej wystąpienia, nie będziemy musieli martwić się o konsekwencje finansowe. Dlatego warto zainwestować w ten produkt.

Decydując się na ubezpieczenie rowerzysty Myszków mamy do wyboru: OC, NNW, casco oraz assistance. Każde z tych ubezpieczeń, pomimo tego, że dotyczy roweru to ich działanie jest całkowicie inne. Najpopularniejsze OC chroni rowerzystę od konsekwencji finansowych, które musiałby ponieść na rzecz osoby poszkodowanej w razie wyrządzenia jej szkody. W takich sytuacjach zajmuje się wszystkich Towarzystwo Ubezpieczeniowe. NNW natomiast chroni nas w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku w wyniku którego doznaliśmy uszczerbku na zdrowiu. Możemy liczyć wtedy na odpowiednie odszkodowanie, które pozwoli nam na powrót do zdrowia.

Ubezpieczenie rowerzysty Myszków

Osoby, które posiadają nieco lepsze czy droższe rowery, często decydują się na ubezpieczenie rowerzysty Myszków casco. Dzięki tej polisie mogą liczyć na odszkodowanie w razie zniszczenia ich roweru. Dodatkowo rowerzyści mogą skorzystać z assistance, które obejmuje m.in. przewóz i naprawę uszkodzonego roweru, transport medyczny czy wizytę lekarza i pielęgniarki. W ramach tej usługi rowerzysta liczyć może również na wizytę u psychologa, czy też pokrycie kosztów implantologii i protetyki.

Jeśli poszukujesz ubezpieczenia rowerzysty w Myszkowie to nie musisz się już martwić! Agenci z SzybkiePolisy.pl z pewnością doradzą Ci najlepszy wariant polisy, który nie tylko będzie odpowiedni dla Ciebie, ale również możliwie najtańszy.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę