Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Namysłów

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Dużo słyszy się o wypadkach z udziałem rowerzystów. Niestety zazwyczaj bywa tak, że nie mogą wyjść bez szwanku z tego zdarzenia. Dlatego idealnym produktem w takich sytuacjach okazuje się ubezpieczenie rowerzysty Namysłów. 

Ubezpieczenie rowerzysty Namysłów jest polisą dobrowolną, którą może zakupić każdy, kto korzysta z roweru. W zależności od potrzeb może wybrać OC, NNW, assistance czy casco. Warianty te można dowolnie łączyć, co dodatkowo zwiększa ochronę rowerzysty. Najpopularniejsze jest OC, które chroni rowerzystę od konsekwencji finansowych, które musiałby ponieść na rzecz osób poszkodowanych w wypadku. Dobrym dodatkiem do OC jest NNW, które kosztuje niewiele, a daje mnóstwo korzyści. Przede wszystkim możemy liczyć na odszkodowanie, kiedy przydarzy nam się nieszczęśliwy wypadek w wyniku którego doznamy uszczerbku na zdrowiu.

Ubezpieczenie rowerzysty Namysłów

Osoby decydujące na ubezpieczenie rowerzysty Namysłów, często również zakupują casco. Niestety wciąż niewiele Towarzystw Ubezpieczeniowych proponują tą formę ochrony. Działa ono w przypadku, gdy nasz rower zostanie skradziony bądź zniszczony. Pamiętajmy jednak o tym, że gdy nieprawidłowo zabezpieczony rower zostanie skradziony spod sklepu, to niestety nie dostaniemy odszkodowania.

Jeśli poszukujesz ubezpieczenia rowerzysty w Namysłowie to nie musisz się już martwić! Agenci z SzybkiePolisy.pl z pewnością doradzą Ci najlepszy wariant polisy, który nie tylko będzie odpowiedni dla Ciebie, ale również możliwie najtańszy.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę