Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Oława

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Idealnym produktem dla każdej osoby, która uwielbia spędzać czas na swoim jednośladzie jest ubezpieczenie rowerzysty Oława. Chroni ono bowiem ją w każdej nieprzyjemnej sytuacji, oczywiście tylko, jeśli polisa jest odpowiednio dobrana.

Popularne OC pojazdów mechanicznych jest obowiązkowe, dlatego też przy jego kupnie nie musimy martwić się o dobór parametrów, a możemy kierować się wyłącznie jego ceną. Niestety, jeśli chodzi o ubezpieczenie rowerzysty Oława, to tak nie jest. Decydując się na jego zakup musimy dokładnie przejrzeć Ogólne Warunki Ubezpieczenia, gdzie znajdziemy najważniejsze informacje o polisie. Najlepiej, aby zakres ochrony był możliwie jak najszerszy, a suma ubezpieczenia jak największa.

Ubezpieczenie rowerzysty Oława

Decydując się na ubezpieczenie rowerzysty Oława mamy do wyboru OC, NNW, casco oraz assistance. Każda z tych polis działa inaczej. OC chroni bowiem rowerzystę od konsekwencji finansowych, które musiałby ponieść w razie wyrządzenia szkody. Natomiast NNW zapewnia nam wypłatę odszkodowania, kiedy przydarzy nam się nieszczęśliwy wypadek w wyniku którego doznamy uszczerbku na zdrowiu. AC dotyczy bezpośrednio naszego sprzętu i w razie jego zniszczenia możemy liczyć na odszkodowanie od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Dodatkowo rowerzyści mogą skorzystać z assistance, które obejmuje m.in. przewóz i naprawę uszkodzonego roweru, transport medyczny czy wizytę lekarza i pielęgniarki. W ramach tej usługi rowerzysta liczyć może również na wizytę u psychologa, czy też pokrycie kosztów implantologii i protetyki.

Jeśli poszukujesz ubezpieczenia rowerzysty w Oławie to nie musisz się już martwić! Agenci z SzybkiePolisy.pl z pewnością doradzą Ci najlepszy wariant polisy, który nie tylko będzie odpowiedni dla Ciebie, ale również możliwie najtańszy.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę