Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Piotrków Trybunalski

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Wiele osób kojarzy ubezpieczenie rowerzysty Piotrków Trybunalski wyłącznie z polisą OC. Jest to jednak błędne myślenie, bo jak się okazuje możemy również zakupić NNW, casco czy nawet assistance. Każda z tych polis jest dobrowolna i różni się działaniem.

Często zakupowane ubezpieczenie rowerzysty Piotrków Trybunalski jest NNW. Jest to polisa, która chroni rowerzystę w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku w wyniku którego doznał uszczerbku na zdrowiu. Może on liczyć na odszkodowanie od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Jego wysokość jest uzależniona od sumy ubezpieczenia oraz od stopnia uszczerbku na zdrowiu. Dlatego, jeśli posiadamy niską sumę ubezpieczenia, to nie zdziwmy się, kiedy dostaniemy niskie odszkodowanie.

Ubezpieczenie rowerzysty Piotrków Trybunalski

Ubezpieczenie rowerzysty Piotrków Trybunalski casco natomiast chroni nasz rower od kradzieży lub innych zdarzeń losowych wymienionych w warunkach umowy. To taki odpowiednik AC samochodów, który pomoże w razie uszkodzenia, zniszczenia lub utraty pojazdu. Dodatkowo rowerzyści mogą skorzystać z assistance, które obejmuje m.in. przewóz i naprawę uszkodzonego roweru, transport medyczny czy wizytę lekarza i pielęgniarki. W ramach tej usługi rowerzysta liczyć może również na wizytę u psychologa, czy też pokrycie kosztów implantologii i protetyki.

Jeśli poszukujesz ubezpieczenia rowerzysty w Piotrkowie Trybunalskim to nie musisz się już martwić! Agenci z SzybkiePolisy.pl z pewnością doradzą Ci najlepszy wariant polisy, który nie tylko będzie odpowiedni dla Ciebie, ale również możliwie najtańszy.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę