Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Sochaczew

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Ubezpieczenie rowerzysty Sochaczew jest jedynym takim produktem na rynku, który chroni interes rowerzysty. W zależności od tego, jakiego rodzaju ochrony potrzebujemy, możemy wybrać: OC, NNW, casco czy assistance. Wszystkie te polisy są dobrowolne, dlatego pamiętajmy o odpowiednim doborze parametrów.

Nigdy nie wiemy, co spotka nas podczas jazdy rowerem. Najczęstsze zdarzenia z udziałem użytkowników dwóch kółek to zarysowanie auta na parkingu czy kolizja z innym rowerzystą. Ubezpieczenie rowerzysty Sochaczew bardzo przydaje się w takich sytuacjach, bo dzięki niemu nie musimy martwić się o konsekwencje finansowe.

Ubezpieczenie rowerzysty Sochaczew

Pamiętajmy, że może przydarzyć się taka sytuacja, że nawet, jeśli posiadamy ubezpieczenie rowerzysty Sochaczew, to będziemy musieli zapłacić z własnej kieszeni odszkodowanie dla osoby poszkodowanej. Dzieje się tak w dwóch sytuacjach. Pierwsze, to gdy wydarzyła się sytuacja, która nie jest objęta ochroną Ubezpieczyciela. W takim momencie musimy zapłacić osobie poszkodowanej odszkodowanie w całości z własnej kieszeni. Drugą sytuacją jest, gdy wybraliśmy za małą sumę ubezpieczenia. Wtedy będziemy musieli zapłacić różnicę pomiędzy sumą ubezpieczenia a kosztami wyrządzonych szkód z własnej kieszeni.

Jeśli poszukujesz ubezpieczenia rowerzysty w Sochaczewie to nie musisz się już martwić! Agenci z SzybkiePolisy.pl z pewnością doradzą Ci najlepszy wariant polisy, który nie tylko będzie odpowiedni dla Ciebie, ale również możliwie najtańszy.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę