Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Burze powodują straty w Polsce. Jak zadbać o ubezpieczenie?

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Mówi się, że po każdej burzy wychodzi słońce. To powiedzenie idealnie pasuje do obecnej sytuacji pogodowej w naszym kraju. Sezon burzowy trwa w najlepsze. Niestety silne opady deszczu, wichury, gradobicia potrafią w kilka chwil zniszczyć cały dorobek ludzkiego życia. Tylko odpowiednie ubezpieczenie gwarantuje odszkodowanie, które daje możliwość na naprawę wszystkich szkód. Sprawdź jak wygląda taka polisa i chroń swój majątek.

Każdy z nas po upalnym, parnym dniu marzy o deszczu. W okresie letnim często niewinny deszcz zamienia się w gwałtowną burzę, która przez wiele godzin daje się wszystkim we znaki. Nagłe anomalie pogodowe (wichury, nawałnice, gradobicie itp.) w kila minut mogą doprowadzić do paraliżu miasta i poważnych strat. Media często informują o skutkach takich wydarzeń. Połamane drzewa, przewrócone linie energetyczne, zniszczone samochody i zerwane dachy, to tylko niektóre przykłady szkód. Służby często całymi dniami jeżdżą do akcji usuwania skutków takich zdarzeń. Właśnie przed konsekwencjami burz i wichur warto zainwestować w odpowiednie ubezpieczenie.

Zniszczony dom lub mieszkanie

Zerwane dachy, wybite okna lub lokalne podtopienia to tylko niektóre szkody wywołane przez nagłe zmieniające się warunki pogodowe. Posiadając ubezpieczenie domu lub mieszkania, które w swoim zakresie obejmuje ochronę przed np. burzami, gradobiciem itp. oznacza, że za ewentualne szkody zapłaci Twój ubezpieczyciel. Nie ma co ukrywać, że naprawa zerwanego dachu jest bardzo kosztowa. Kompleksowe ubezpieczenie oznacza, że wszystkie koszty związane z renowacją, naprawą lub wymianą dachu pokryje Twój ubezpieczyciel.

Jak przyznają eksperci SzybkiePolisy.pl wybór polisy nie jest łatwy. Bardzo ważne jest zastanowienie się jakiej ochrony konkretnie potrzebujemy. Rynek polis mieszkaniowych jest bardzo duży. Nasi eksperci pomogą Ci dobrać ubezpieczenie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Sprawdź jak kompleksowo ochronić swój dom. Zadzwoń 732 707 777 lub wejdź na www.szybkiepolisy.pl i wypełnij formularz kontaktowy.

Co z samochodem?

Szkody wywołane przez burze dotyczą nie tylko naszych domów i mieszkań. Bardzo poważnie mogą ucierpieć także nasze samochody. Nie ma co ukrywać, że grad potrafi znacząco uszkodzić karoserię pojazdu. Naprawa i renowacja w tym przypadku może być bardzo kosztowna.

Ubezpieczenie Autocasco to odpowiednia polisa, która chroni Twój samochód przed niespodziewanymi zdarzeniami. Nasi eksperci ds. ubezpieczeń zaznaczają, że polisa Autocasco jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Zakres ochrony może się więc różnić w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Wybierz pakiet, który zapewnia ochronę w razie wystąpienia szkód spowodowanych przez burze, gradobicia itp. Pamiętaj, by przed podpisaniem umowy dokładnie zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia.

Nie daj się burzy i innym anomaliom pogodowym. Już dziś sprawdź ile kosztuje kompleksowe ubezpieczenie chroniące Twój majątek. Po więcej szczegółów zadzwoń 732 707 777 lub wejdź na www.szybkiepolisy.pl.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę