Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Chroń nieruchomość przed skutkami zimy

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Zima zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku zaskakuje ona kierowców, ale również właścicieli nieruchomości. Mrozy, śnieg i zły stan techniczny może odbić się negatywnie na kondycji naszego domu. Eksperci Szybkiepolisy.pl przypominają o co warto zadbać w kwestii ochrony nieruchomości.

Zima to bez wątpienia czas trudnych warunków atmosferycznych. Opady śniegu, skoki temperatury i mrozy każdego dnia będą wystawiać nasz dom na dużą próbę. Przygotowania do zimy należy rozpocząć nawet kilka miesięcy wcześniej. Pamiętaj, że każda nieprzewidziana sytuacja może doprowadzić do bardzo poważnych szkód. Jednym z rozwiązań jest inwestycja w kompleksowe ubezpieczenie. Co powinna zawierać taka polisa?

Zalania i podtopienia

Zalania i lokalne podtopienia kojarzą się większości z nas z porami letnimi, gdzie burze doprowadzają do podwyższenia stanu rzek. Okazuje się jednak, że końcówka zimy to okres, gdzie często dochodzi i zalań i podtopień. Do szkód zimowych zaliczamy m.in. zalania powstałe na skutek szybkiego zamarzania i odmrażania zalegającego lodu. Dotyczy to zwłaszcza pękających rur w piwnicach. Zimowe zalanie nie dotyczą tylko mieszkań, ale również garażów, sprzętu i pojazdów. Warto więc zadbać o odpowiednie ubezpieczenie.

Sprawdzaj zakres ubezpieczenie

Eksperci Szybkiepolisy.pl przypominają, że polisy mieszkaniowe nie są takie same. Mogą się od siebie różnić w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego i pakietu ochrony. Przed podpisaniem umowy należy dokładnie zapoznać się z OWU i sprawdzić wszystkie wyłączenia. Najbardziej jednak kompleksową ochroną jest ta w opcji All Risk. Dzięki temu nieruchomość jest chroniona przed wszystkimi niespodziewanymi zdarzeniami.

Ile kosztuje ubezpieczenie?

Na początek należy zastanowić się, co się chce ubezpieczyć. W ramach polisy mieszkaniowej możesz ochroną objąć m.in. mury, ruchomości domowe i stałe elementy wyposażenia. Należy również wycenić swój majątek. Wpływ na składkę ma również lokalizacja budynku i dokładne informacje na temat domu lub mieszkania. Myślisz, że to skomplikowane? Nie martw się. Szybkiepolisy.pl to grono ekspertów, którzy pomogą Ci znaleźć ubezpieczenie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Zadbaj o swój dom zimą i znajdź najlepsze ubezpieczenie na rynku. Skorzystaj z naszej pomocy. Skontaktuj się pod numerem 732 707 777 lub wejdź na www.szybkiepolisy.pl.

 

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę