Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Chroń swój majątek na wypadek klęsk żywiołowych

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

ONZ od 1989 roku ustalił drugą środę października jako Międzynarodowy Dzień Ograniczania Klęsk Żywiołowych. Taka inicjatywa ma zachęcić rządy i społeczności do wspólnego działania na rzecz ochrony przed skutkami klęsk żywiołowych. Eksperci SzybkiePolisy.pl z tej okazji przypominają jak ważne również jest ubezpieczenie na wypadek klęsk żywiołowych.

Obecna sytuacja na świecie i występujące anomalia pogodowe pokazują, że pogoda i żywioły to zjawiska przed, którymi nie można się w pełni ochronić. Nieobliczalne działanie sił natury rocznie sprawia, że około 25 milionów ludzi zostaje dotkniętych takimi katastrofami jak powodzie, huragany, pożary lub susze. Pomimo postępu technologicznego człowiek w dalszym ciągu jest bezradny wobec działania zmieniających się warunków atmosferycznych.

Dobrym przykładem jest Polska, gdzie orkan Ksawery wędrujący przez nasz kraj spowodował wielomilionowe szkody. Zmieniający się klimat sprawa, że w naszym kraju coraz częściej występują groźne wichury, tornada i powodzie.  Eksperci SzybkiePolisy.pl zaznaczają, że gdy nie mamy wpływu na pogodę, to możemy mieć wpływ na swoje bezpieczeństwo posiadając odpowiednie ubezpieczenie na wypadek klęsk żywiołowych.

Świadomość ubezpieczeniowa się zwiększa

Nie ma co ukrywać, że świadomość ubezpieczeniowa Polaków z każdy rokiem się zwiększa. Polacy chętnie obejmują ochroną swój majątek. Najpopularniejszymi produktami ubezpieczeniowymi, które kupujemy to polisy komunikacyjne i polisy mieszkaniowe. Duża częstotliwość występowania burz, wichur i powodzi sprawia, że Polacy chcą spać spokojnie i zawierają kompleksowe ubezpieczenie na wypadek klęsk żywiołowych.

Ochrona ubezpieczeniowa

Powódź, grad, huragan, pożar, uderzenie pioruna, upadek drzewa, to tylko niektóre zdarzenia, które objęte są ochroną w ramach ubezpieczenia od klęsk żywiołowych. Przed podpisaniem umowy warto zapoznać się ze wszystkimi zapisami w OWU. Szczególną uwagę zwróć na zakres i sumę ubezpieczenia.

Przypominamy również, że zakres ochrony może się znacząco różnić w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Warto dostosować ofertę do swoich potrzeb, by w razie niespodziewanego zdarzenia, wystąpienia klęsk żywiołowych można liczyć na odpowiednie odszkodowanie, które pomoże wrócić do normalności.

All Risk

Jednym z najpopularniejszych ubezpieczeń mieszkaniowych jest polisa All Risk, która chroni od wszystkich możliwych zdarzeń i szkód. Ubezpieczenie All Risk oznacza, że niezależnie od tego jakie powstały szkody i jak Twój dom został zniszczony, masz możliwość otrzymania odszkodowania. Pamiętaj, że odszkodowanie dostaniesz za zdarzenia, które nie znajdują się w tzw. katalogu wyłączeń.

Sprawdź już dziś ile kosztuje kompleksowe ubezpieczenie domu lub mieszkania. Zapewnij sobie i swojej rodzinie spokojny sen i chroń swój majątek na wypadek klęsk żywiołowych. Skontaktuj się z ekspertami SzybkiePolisy.pl pod numerem 732 707 777 lub wejdź na www.szybkiepolisy.pl.

 

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę