Tanie OC - Kartuzy

Szukając ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej warto kierować się wyłącznie wartością składki. Polisa OC jest uregulowana prawnie w związku z czym, każde Towarzystwo oferuje ten sam produkt w innej cenie. Nie przepłacaj!

Kartuzy - ubezpieczenie samochodu

Każdy właściciel samochodu wie jak kosztowne bywa utrzymanie samochodu. Zwłaszcza gdy kolizja bądź wypadek naraża nas na dodatkowe koszty naprawy. Ubezpieczenia samochodu zapewniają nam stabilność finansową w razie nieprzyjemnych zdarzeń na drodze.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykliści powinni pamiętać że oni również objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej. Jego brak skutkuje stosunkowo wysokimi karami finansowymi w porównaniu z wartością składki OC za motocykl, która jest niższa niż samochodowa.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Na mocy ustawy z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych każdy pojazd mechaniczny zarejestrowany na terenie Polski musi posiadać ważne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Pozostałe ubezpieczenia np. AC czy NNW są dobrowolne.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance zapewnia kierowcy pomoc techniczną, medyczną jak również prawną chwili gdy taka pomoc jest mu potrzebna. Dzięki niemu podczas awarii w trasie możesz liczyć na przykład na pomoc przy holowaniu.

Ubezpieczenie firmy

Jako właściciel firmy powinieneś mieć świadomość, jak ważne jest zapewnienie ochrony nie tylko tobie i Twoim nieruchomością, ale również pracownikom. Agent ubezpieczeniowy pomoże Ci znaleźć najlepsze ubezpieczenie firmy, dostosowane do Twoich potrzeb.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych wyróżnia się ubezpieczenia obowiązkowe (OC) oraz dobrowolne. Zakup ubezpieczeń tego drugiego typu jest decyzją tylko i wyłącznie posiadacza pojazdu jednak warto to rozważyć, gdyż ubezpieczenia te dbają o nasze interesy.

Ubezpieczenia nieruchomości

Kupiłeś dom? Ostatnim, ale również najważniejszym krokiem jest zapewnienie Twojej nieruchomości właściwej ochrony. Umożliwi Ci to ubezpieczenie nieruchomości, które uchroni Cię przed takimi zagrożeniami dla domu jak pożar, powódź czy włamanie.

Ubezpieczenia mieszkania

Zastanawiałeś się kiedyś jak byś zareagował gdybyś po powrocie do mieszkania zastał je całe zalane? Takie sytuacje się niestety zdarzają. Warto się przed nimi ustrzec wykupując odpowiednio dostosowane ubezpieczenie mieszkania.

Ubezpieczenie turystyczne

Jadąc na wakacje zabierz ze sobą polisę turystyczną. Wypadek na stoku, nagle zachorowanie po zjedzeniu egzotycznej potrawy – przed finansowymi skutkami takich zdarzeń ochroni Cię ubezpieczenie turystyczne. Koszty leczenia za granicą są wysokie więc warto być przezornym.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepka samochodowa podobnie jak pojazdy mechaniczne podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej. Zazwyczaj szkody są pokrywane z OC samochodu jednak obowiązek to obowiązek. Za brak OC za przyczepkę również możesz zostać ukarany!

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości