Tanie OC - Katowice

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest ubezpieczeniem obowiązkowym, któremu podlega każdy kierowca posiadający pojazd mechaniczny zarejestrowany na terenie Polski. Nie musisz jednak przepłacać. Wybierz najtańsze OC dostępne na rynku!

Katowice - ubezpieczenie samochodu

Każdy właściciel samochodu wie jak ważna jest jego ochrona. Wypadki czy kolizję zdarzają się bardzo często i nie warto narażać się na dodatkowe koszty związane z naprawą pojazdu czy też wypłatą odszkodowania w razie bycia sprawcą. Wykup ubezpieczenie samochodu.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocyklisto, pamiętaj o obowiązkowym OC! Właściciele jednośladów podobnie jak właściciele samochodów powinni wykupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. OC za motocykl jest znacznie tańsze niż samochodowe mimo to porównuj oferty i wybierz najtańsze OC.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie autocasco to ubezpieczenie dobrowolne, które każdy kierowca powinien posiadać. W chwili gdy Twój pojazd mechaniczny ulegnie zniszczeniu, dzięki ubezpieczeniu AC pokryte zostaną koszty naprawy uszkodzeń zarówno częściowych jak i całkowitych.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance jest ubezpieczeniem dobrowolnym, dzięki któremu otrzymasz pomoc nie tylko w wyniku wypadku, ale również w przypadku awarii oraz kradzieży auta. Zazwyczaj dołączane jest w pakiecie do polisy OC, jednak tylko w podstawowym zakresie.

Ubezpieczenie firmy

Jako właściciel firmy powinieneś zapewnić jej właściwą ochronę. Możesz to zrobić decydując się na zakup polisy dla firmy, w której uwzględnisz ubezpieczenie działalności firmy w przypadku niewłaściwego wykonania usługi bądź dostarczenia odbiorcy wadliwego towaru.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Każde ubezpieczenie zaliczane do ubezpieczeń komunikacyjnych ma nieco inny zakres ochrony. Przed zakupem polisy warto sprecyzować nasze potrzeby i wykupić odpowiednio dostosowane ubezpieczenie komunikacyjne. Pamiętaj, że OC jest obowiązkowe!

Ubezpieczenia nieruchomości

Największym zagrożeniem dla każdej nieruchomości jest ogień. Jest to podstawowe ryzyko, od którego ubezpiecza się domy. Ubezpieczenie nieruchomości gwarantuje nam finansowe zabezpieczenie jak również możemy liczyć na rekompensatę strat.

Ubezpieczenia mieszkania

Ryzyka pojawienia się nieprzyjemnego zdarzenia w naszym mieszkaniu nie pozbędziemy się niestety nigdy, ale możemy zminimalizować jego skutki dzięki polisie mieszkaniowej. Dzięki niej uzyskasz odszkodowanie aby wyremontować mieszkanie lub odtworzyć utracone mienie.

Ubezpieczenie turystyczne

Wyjeżdżając na wakacje za granicę powinieneś pamiętać, że nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć. Wypadek czy nieprzewidziane zdarzenia trudno przewidzieć a niestety się zdarzają. Ubezpieczenie turystyczne zapewni Ci ochronę w razie gdy zachorujesz bądź ulegniesz wypadkowi.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepka samochodowa jest odpowiednia dla osoby, która chce przetransportować coś większego co nie mieści się w samochodzie. Decydując się na jej zakup, pamiętaj żeby do kosztów samej przyczepki doliczyć także koszty obowiązkowego OC dla przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości