Tanie OC - Kędzierzyn-Koźle

Do kosztów utrzymania pojazdu zawsze należy doliczyć cenę składki za ubezpieczenie OC. Warto jednak pamiętać, że każde Towarzystwo oferuje nam to samo, tylko w innej cenie więc nie przepłacaj. Porównuj oferty, żeby wykupić najtańsze OC.

Kędzierzyn-Koźle - ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu pozwoli Ci zabezpieczyć się finansowo przed większością nieprzyjemnych zdarzeń, jakie mogą Cię spotkać podczas poruszania się po polskich drogach. To gwarancja właściwej ochrony, która zapewni Ci stabilność finansową.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Posiadacze jednośladów powinni pamiętać, że oni również są objęci obowiązkowym dla pojazdów mechanicznych ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej. OC dla motocykla jest znacznie tańsze niż samochodowe, jednak można jeszcze bardziej zaoszczędzić, porównując oferty.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Dzięki dobrowolnemu ubezpieczeniu następstw nieszczęśliwych wypadków mamy możliwość w razie potrzeby skorzystać z takich usług jak zwrot kosztów leczenia czy też kosztów sprzętu potrzebnego do rehabilitacji. Ubezpieczenia NNW chroni zarówno kierowcę jak i pasażerów.

Ubezpieczenie Assistance

Często w pakiecie do ubezpieczeń OC lub AC dodawane jest ubezpieczenie Assistance. Zapewnia ono pomoc techniczną i medyczną w razie nieprzyjemnych zdarzeń na drodze. Oferuje m.in. usługę holowania.

Ubezpieczenie firmy

Każdy przedsiębiorca powinien zagwarantować właściwą ochronę swojej firmie. Aby uchronić się przed nieprzewidzianymi zdarzeniami warto wykupić ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych – dotyczy ono mienia ruchomego i nieruchomego.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Rynek ubezpieczeniowy oferuje wiele różnych ubezpieczeń komunikacyjnych, najpopularniejszym jest ubezpieczenie OC o charakterze obligatoryjnym. Wśród dobrowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych najbardziej znane to AC, NNW i Assistance.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości daje Ci gwarancję, że w razie pożaru czy innego zdarzenia losowego nie pozostaniesz bez dachu nad głową. Zapewnia finansową ochronę umożliwiającą odbudowanie domu czy też opłacenie hotelu na czas remontu.

Ubezpieczenia mieszkania

Jeśli jesteś właścicielem mieszkania to powinieneś zakupić polisę mieszkaniową. Ubezpieczenie mieszkania zostało stworzone z myślą o ochronie właścicieli przed różnymi wypadkami, wśród których znajduje się uszkodzenie wyposażenia lub murów domu.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne to idealna ochrona dla osoby wybierającej się za granicę – musi zostać jednak odpowiednio dobrane do potrzeb turysty. To gwarancja, że w razie potrzeby (wypadek, choroba) otrzymamy wystarczającą pomoc.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepka samochodowa także musi posiadać ważne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Wartość składki zależy głównie od masy i maksymalnej ładowności przyczepki. Istotne jest jednak również to jaki jest przebieg właściciela i region po jakim się porusza.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości