Tanie OC - Kętrzyn

Obowiązkiem każdego właściciela samochodu jest posiadanie ważnego ubezpieczenia komunikacyjnego z zakresu odpowiedzialności cywilnej. Nie przepłacaj i znajdź najtańsze OC porównując oferty w różnych Towarzystwach Ubezpieczeniowych.

Kętrzyn - ubezpieczenie samochodu

Jedynym z najpopularniejszych typów ubezpieczeń wśród ubezpieczeń majątkowych są ubezpieczenia samochodu. Stanowią one odpowiednią ochronę dla każdego pojazdu. W zależności od potrzeb, rynek ubezpieczeń oferuje szeroki wachlarz różnych ubezpieczeń dla samochodu.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykle podobnie jak samochody, podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie motocykla jest jednak znacznie tańsze niż dla samochodów. Znajdź najtańsze OC dla swojego jednośladu.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Posiadacze pojazdów mechanicznych poruszających się po polskich drogach objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej (OC). Ubezpieczenie ma za zadanie zabezpieczenie innych użytkowników dróg, którzy mogą ucierpieć, jeśli spowodujesz wypadek.

Ubezpieczenie Assistance

Posiadając ubezpieczenie Assistance masz gwarancję na natychmiastową pomoc techniczną, medyczną jak również prawną w momencie, gdy tylko powstanie konieczność z jej skorzystania. Dzięki temu gdy w środku nocy spotka cię awaria, będziesz mógł liczyć na pomoc przy holowaniu.

Ubezpieczenie firmy

Właściciele firm powinni pomyśleć o ubezpieczeniu działalności ich firm w przypadku niewłaściwego wykonania usługi bądź dostarczenia odbiorcy wadliwego towaru. Może ich to uchronić przed dużymi stratami finansowymi.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Rynek ubezpieczeniowy wyróżnia dwa typy ubezpieczeń komunikacyjnych: ubezpieczenia obowiązkowe i dobrowolne. Do tych pierwszych zalicza się wyłącznie ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, zaś do drugich takie ubezpieczenia jak np. AC, NNW czy Assistance.

Ubezpieczenia nieruchomości

Nasza nieruchomość to mienie, które powinniśmy objąć szczególną ochroną. W końcu nikt z nas nie chciałby, żeby cały jego dorobek życia w jednej chwili został zniszczony przez np. pożar. Uchroni nas przed tym odpowiednie ubezpieczenie nieruchomości.

Ubezpieczenia mieszkania

Dzięki polisie mieszkaniowej możemy spać spokojnie, gdyż w razie nieprzewidzianego zdarzenia w naszym domu, otrzymamy od ubezpieczyciela pieniądze na naprawę szkody. Ochrona to zazwyczaj pakiet kilku polis, obejmujący m.in.: ochronę od zdarzeń losowych, jak powódź czy pożar.

Ubezpieczenie turystyczne

Wypadki zdarzają się wszystkim i wszędzie – również na zagranicznych wakacjach. Wypadek na stoku, choroba czy zatrucie egzotyczną potrawą to bardzo realne scenariusze. Jeśli chcesz się zabezpieczyć przed takimi zdarzeniami, wykup ubezpieczenie turystyczne.

Ubezpieczenie przyczepki

Aby móc korzystać ze swojej przyczepki samochodowej musisz dopełnić jedną najważniejszą formalności bez której nie możesz się poruszać po drodze – wykupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. To obowiązek każdego właściciela przyczepki samochodowej.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości