Tanie OC - Kęty

Każdego roku ceny składek za ubezpieczenia OC są drastycznie wyższe. W związku z tym aby chociaż trochę zaoszczędzić na obowiązkowym ubezpieczeniu warto porównać oferty kilku Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dzięki temu uzyskasz najtańsze OC!

Kęty - ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenia samochodu znajdują się wśród najczęściej kupowanych ubezpieczeń majątkowych. Polacy coraz bardziej zdają sobie sprawę z zagrożenia na drodze i decydują się na ubezpieczenia samochodu, również te dobrowolne. Ubezpieczeniem obowiązkowym jest polisa OC.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocyklisto, powinieneś pamiętać, że obowiązkowe ubezpieczenie OC nie jest to jedyne ubezpieczenie dla jednośladów. Rynek ubezpieczeniowy oferuje również ubezpieczenia typu casco ale ze względu na dużą szkodowość kierowców jest ono stosunkowo drogie.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Zgodnie z ustawą z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkiem każdego kierowcy posiadającego zarejestrowany w Polsce pojazd. Brak OC skutkuje wysokimi sankcjami pieniężnymi.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance to ubezpieczenie dobrowolne, które gwarantuje Ci pomoc nie tylko w wyniku wypadku, ale również w przypadku awarii czy kradzieży auta. Często w podstawowym zakresie jest dorzucane w pakiecie do ubezpieczenia OC.

Ubezpieczenie firmy

Wykupując odpowiednie ubezpieczenie firmy każdy właściciel firmy może zapewnić kompleksową ochronę dla swojego przedsiębiorstwa. Zakres ochrony należy dostosować do możliwych zagrożeń jakie mogą spotkać konkretną firmę.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Na rynku ubezpieczeniowym znajduje się obecnie szeroki wachlarz różnych ubezpieczeń komunikacyjnych. Każde z nich dba o kierowców, dlatego warto sprecyzować swoje potrzeby i wykupić odpowiednie ubezpieczenie komunikacyjne.

Ubezpieczenia nieruchomości

Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości i chcesz mieć pewność, że jest odpowiednio zabezpieczona to wykup ubezpieczenie nieruchomości. Warto jednak dostosować swoją polisę tak, żeby swoją ochroną obejmowała nie tylko dom czy mieszkanie ale również wszystko, co znajduje się wewnątrz.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenie mieszkanie to ubezpieczenie dobrowolne a jego zakres ochrony możesz dostosować do własnych potrzeb. Polisa mieszkaniowa może obejmować ochroną oprócz murów także mienie ruchome będące naszą własnością.

Ubezpieczenie turystyczne

Jadąc za granicę pamiętaj o polisie turystycznej. Niezależnie od celu i charakteru wyjazdu, wypadek czy choroba mogą Ci się przytrafić. Warto odpowiednio dostosować polisę do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu zyskasz kompleksową ochronę.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepka samochodowa również podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu OC. Wartość składki zależy głównie od masy i maksymalnej ładowności, jednak również takie parametry jak przebieg czy region właściciela mają istotny wpływ na końcową kwotę.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości