Tanie OC - Kielce

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest ubezpieczeniem obowiązkowym, którego zakres ochrony i suma ubezpieczenia jest uregulowana prawnie. Oznacza to, że każde Towarzystwo oferuje nam to samo. Nie przepłacaj, porównuj oferty i wybierz najtańsze OC.

Kielce - ubezpieczenie samochodu

Każdy kierowca poruszający się po polskich drogach powinien zainteresować się ubezpieczeniami samochodu. Jedno z nich jest obowiązkowe – polisa OC. Pozostałe to wyłącznie decyzja właściciela pojazdu, jednak warto rozważyć jego zakup.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Jako motocyklista powinieneś wiedzieć, że Ciebie również dotyczy obowiązek posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Na szczęście kwoty składek OC są stosunkowo niskie w porównaniu do OC samochodowego. Za jego brak grozi kara finansowa.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Kierowcy wiedzą, że ich obowiązkiem jest posiadanie ważnego ubezpieczenia OC. Nie jest to jednak jedyne ubezpieczenie pojazdu, które warto zawrzeć. Korzystne jest wykupienie również dobrowolnych ubezpieczeń jak AC czy NNW.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance to przede wszystkim pomoc techniczna, medyczna i prawna. Jeśli chcesz mieć zapewnioną ochronę podczas jazdy samochodem obejmującą na przykład holowanie – wykup ubezpieczenie Assistance. Jego posiadanie może okazać się nieocenione.

Ubezpieczenie firmy

Właściciel firmy powinien zatroszczyć się o zdrowie zatrudnionych w firmie osób w ramach osobnych programów grupowych ubezpieczeń na życie, zdrowie i następstw nieszczęśliwych wypadków. W zależności od wysokości składki grupowe polisy mogą mieć bardzo różny zakres.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne to jeden z najpopularniejszych typów ubezpieczeń wśród Polaków. Oprócz obowiązkowego OC, warto rozważyć zakup również innych dobrowolnych ubezpieczeń dla Twojego pojazdu, które mogą Ci pomóc w najmniej oczekiwanym momencie.

Ubezpieczenia nieruchomości

Nieruchomości to obok samochodów jedno z najczęściej chronionych dóbr wśród ubezpieczeń majątkowych. Wypadki zdarzają się niestety wszystkim i trudno je przewidzieć. Warto wykupić ubezpieczenie nieruchomości aby zapewnić sobie ochronę.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania zapewnia rzeczywistą ochronę Twojego majątku. Często nie zdajemy sobie sprawy, ile ryzykujemy, nie mając ubezpieczonego mieszkania. Oszczędność kilkuset złotych rocznie na polisie może okazać się złudna , gdyż w jednej chwili możemy stracić wszytko.

Ubezpieczenie turystyczne

Ważnym elementem każdego zagranicznego wyjazdu jest ubezpieczenie turystyczne. Należy odpowiednio dostosować polisę do indywidualnych potrzeb przede wszystkim pod kątem ubezpieczenia kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków.

Ubezpieczenie przyczepki

Kupiłeś przyczepkę samochodową? Pamiętaj, że oprócz rejestracji to w tym samym dniu, gdy rejestrujesz przyczepkę musisz także wykupić obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Wysokość składki OC zależy głównie od masy i maksymalnej ładowności.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości