Tanie OC - Kluczbork

Posiadanie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkiem każdego kierowcy. Jego zakres ochrony jest uregulowany prawnie dlatego warto porównywać oferty gdyż jedynym czynnikiem decyzyjnym jest cena. Znajdź najtańsze OC w Kluczborku!

Kluczbork - ubezpieczenie samochodu

Na rynku ubezpieczeniowym można spotkać szereg różnych ubezpieczeń samochodu. Jednym z najpopularniejszych jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Polacy coraz bardziej przekonują się jednak do ubezpieczeń dobrowolnych jak na przykład NNW.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Rynek ubezpieczeniowy oprócz obowiązkowego OC dla motocykla oferuje również dla motocyklistów ubezpieczenie typu casco. Jest ono dobrowolne i zdecydowanie droższe niż OC jednak warto rozważyć jego zakup głównie ze względu na wysoką szkodowość motocyklistów.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków jest przydatne zwłaszcza w momencie, gdy na skutek wypadku ucierpi nie tylko pojazd, ale również ciało. Ubezpieczenie NNW to m.in. wypłata pieniędzy w razie uszkodzenia ciała lub śmierci oraz zwrot kosztów leczenia, w tym rehabilitacji.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance to dobrowolne ubezpieczenie, dzięki któremu możesz liczyć na pomoc nie tylko w wyniku wypadku, ale również w przypadku awarii oraz kradzieży auta. Assistance w podstawowym zakresie jest zazwyczaj dołączane w pakiecie do ubezpieczenia OC.

Ubezpieczenie firmy

Wybór odpowiednich ubezpieczeń, którymi będzie objęta działalność firmy jest wręcz obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. W skład polisy powinny wejść: ubezpieczenie utraty zysku, od ognia i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenie działalności firmy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne to jeden z najpopularniejszych typów ubezpieczenia. Polisa OC ma charakter obligatoryjny, jednak zakup pozostałych jest decyzją tylko i wyłącznie kierowcy. Warto jednak rozważyć zakup AC, NNW czy Assistance.

Ubezpieczenia nieruchomości

Największym ryzykiem dla Twojej nieruchomości jest ogień. Zniszczy wszystko co spotka na swojej drodze. Ciężko zapobiec takiej sytuacji ale można zabezpieczyć się przed finansowymi skutkami takich zdarzeń wykupując ubezpieczenie nieruchomości.

Ubezpieczenia mieszkania

Jeśli chcesz mieć pewność, że w razie gdy Twoje mieszkanie zostanie zniszczone nie pozostaniesz z niczym to wykup ubezpieczenie mieszkania. To gwarancja otrzymania rekompensaty na odbudowę zniszczeń wynikających ze zdarzenia losowego.

Ubezpieczenie turystyczne

Jedziesz na pełen przygód urlop za granicę? A może zagraniczna konferencja? Niezależnie od celu i charakteru wyjazdu, koniecznie zakup ubezpieczenie turystyczne. W podstawowym pakiecie polisa obejmuje koszty leczenia i Assistance w pakiecie podstawowym.

Ubezpieczenie przyczepki

Planujesz zakup przyczepki? Ale czy wiesz, że do kwoty zakupu przyczepki należy doliczyć jeszcze ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC). Koszty ubezpieczenia dla przyczepki nie są wysokie – wahają się od 50 do 100zł rocznie, w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości