Tanie OC - Knurów

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego właściciela pojazdu mechanicznego. Brak ważnego OC jest karany finansowo. Nie musisz jednak przepłacać. Wystarczy, że porównasz oferty kilku ubezpieczycieli i wybierzesz najtańsze OC w Knurowie!

Knurów - ubezpieczenie samochodu

W przypadku ubezpieczeń dla samochodów warto rozważyć zakup również tych dobrowolnych jak NNW czy Assistance. Mogą one uchronić właściciela przed wieloma niepożądanymi wydatkami finansowymi jak również dostarczyć pomoc w razie awarii.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdy właściciel jednośladu musi ubezpieczyć swój pojazd w zakresie odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych. Nie jest to jednak jedyny typ ubezpieczenia dostępny na rynku motocyklistów. Ze względu na dużą szkodowość warto pomyśleć również o ubezpieczeniu typu casco.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Każdy kierowca ma świadomość, że utrzymanie pojazdu (w tym również kwota za ubezpieczenie OC) jest sporym wydatkiem. Warto jednak zainwestować w ubezpieczenia dobrowolne takie jak AC czy NNW, które zapewnią dodatkową ochronę Twoich interesów.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance Knurów to ubezpieczenie dobrowolne, dzięki któremu będziesz mieć zagwarantowane na przykład holowanie w przypadku awarii a nawet dowiezienie paliwa, kiedy zapomnisz zatankować i samochód zatrzyma się na środku pola.

Ubezpieczenie firmy

Każdy właściciel przedsiębiorstwa w Knurowie, powinien rozważyć zakup odpowiedniego ubezpieczenia. Ubezpieczenie firmy Knurów może uchronić przedsiębiorcę przed różnymi nieprzewidzianymi sytuacjami jak chociażby pożar czy zalanie siedziby firmy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

W przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych, znane wszystkim OC to dopiero początek. Pozostałe są dobrowolne i kupujesz je dla siebie dlatego warto sprawdzić ich zakres. Możesz dokupić takie ubezpieczenia dobrowolne, jak np. AC, NNW czy Assistance.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości Knurów to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pewność, że w razie zdarzenia losowego nie pozostaną z niczym. To gwarancja stabilności finansowej w nieprzewidzianych sytuacjach i pewność, że otrzymamy rekompensatę na odbudowę domu.

Ubezpieczenia mieszkania

Rynek ubezpieczeniowy oferuje coraz bardziej rozbudowane oferty polis ubezpieczeniowych mieszkań. Każda z firm dąży do tego, aby jego oferta była jak najbardziej kompleksowa i dopasowana do potrzeb klientów. Wybierz najkorzystniejszą ofertę!

Ubezpieczenie turystyczne

W skład każdej polisy turystycznej Knurów powinno wchodzić ubezpieczenie kosztów leczenia. Dzięki temu, jeśli podczas podróży ulegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi lub nagłemu zachorowaniu, które będą wymagały specjalistycznej opieki lekarskiej lub pobytu w szpitalu – uzyskasz odpowiednią pomoc.

Ubezpieczenie przyczepki

Każdy właściciel przyczepki musi zdawać sobie sprawę, że jeśli spowoduje ona szkodę w większości przypadków odszkodowanie wypłacone zostanie z OC samochodu. Nie jest tak jednak zawsze dlatego trzeba wykupić obowiązkowe OC dla przyczepki samochodowej.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości