Tanie OC - Kobyłka

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest ubezpieczeniem obowiązkowym, dla każdego pojazdu mechanicznego. Jest ono uregulowane prawnie i w każdym Towarzystwie oferty są takie same. Nie warto przepłacać gdyż wystarczy porównać oferty i wybrać najtańsze OC Kobyłka!

Kobyłka - ubezpieczenie samochodu

Każdy właściciel samochodu doskonale wie, że koszty samego zakupu pojazdu to nie jedyne wydatki z jakimi musi się zmierzyć. Kolejnym są ubezpieczenia. Jedno z nich jest obowiązkowe i trzeba je zakupić – OC, zakup pozostałych to wyłączna decyzja kierującego.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocyklisto, pamiętaj o obowiązkowym OC! Posiadanie ważnego ubezpieczenia motocykla Kobyłka jest obowiązkiem nie tylko właścicieli samochodów, ale również właścicieli jednośladów. Brak OC skutkuje wysokimi karami finansowymi.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie OC / AC / NNW Kobyłka to ubezpieczenia dobrowolne, których zakup jest decyzją właściciela pojazdu. Warto jednak rozważyć jego zakup gdyż dzięki AC możesz liczyć na pokrycie kosztów naprawy całkowitej bądź częściowej Twojego pojazdu.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance Kobyłka gwarantuje pomoc techniczną, medyczną jak również prawną w chwili gdy sytuacja sprawi, że takiej pomocy będziesz potrzebował. Dzięki temu w razie awarii w środku nocy będziesz mógł liczyć na skorzystania np. z usługi holowania.

Ubezpieczenie firmy

Właściciel małej czy średniej firmy powinien zatroszczyć się o jej bezpieczeństwo. Niewiele potrzeba żeby stracił on wszystko. Ubezpieczenie firmy Kobyłka to odpowiednie zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń mogących zachwiać stabilność finansową firmy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Rynek ubezpieczeniowy oferuje szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych Kobyłka. Wśród nich wyróżnia się ubezpieczenia obowiązkowe (OC) oraz ubezpieczenia dobrowolne (jak na przykład NNW, AC, Assistance czy ubezpieczenie opon).

Ubezpieczenia nieruchomości

Posiadasz nieruchomości i chcesz mieć pewność, że w razie zniszczeń nie pozostaniesz bez dachu nad głową? Wykup ubezpieczenie nieruchomości Kobyłka. Być może nie zapobiegnie ono zdarzeniom ale z pewnością pomoże poradzić sobie z ich skutkami.

Ubezpieczenia mieszkania

Nasze mieszkanie to miejsce, w które inwestujemy sporo pieniędzy. Nikt z nas nie chciałby aby nowo wyremontowane mieszkanie zostało zniszczone przez pożar czy powódź. Przed skutkami takich zdarzeń zabezpieczy Cię ubezpieczenie mieszkania Kobyłka.

Ubezpieczenie turystyczne

Jeśli wybierasz się za granicę to koniecznie wykup ubezpieczenie turystyczne Kobyłka. Nawet jeśli jest to tylko wyjazd służbowy. Wypadki zdarzają się często i warto się przed nimi zabezpieczyć. Pamiętaj, że koszty leczenia za granicą są spore i lepiej by pokrył je ubezpieczyciel.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepka samochodowa to odpowiednie rozwiązanie dla osób, które często potrzebują przetransportować coś o większych rozmiarach. Przed zakupem pamiętaj, że w dniu rejestracji przyczepki musisz także wykupić dla niej ubezpieczenie przyczepki Kobyłka.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości