Tanie OC - Koło

Zakup taniego OC w Kole wydaje Ci się niemożliwy? Nic bardziej mylnego! Wystarczy skontaktować się z doświadczonymi specjalistami, którzy w szybkim czasie znajdą dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę na całym rynku!

Koło - ubezpieczenie samochodu

Jednym z najpopularniejszych pojazdów na polskich drogach jest samochód. Jednak jak każdy pojazd stwarza on zagrożenie, dlatego musi posiadać obowiązkowe ubezpieczenie samochodu w Kole. Jest to niezwykle ważne, bo za jego brak naliczane są wysokie kary przez UFG.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Na wysokość ceny ubezpieczenia motocykla w Kole wpływa wiele czynników, m.in. wiek kierowcy, posiadane zniżki oraz pojemność naszego pojazdu. Należy pamiętać, że pomimo tego, że z motocykla korzystamy tylko w sezonie letnim, musi posiadać on ważne OC przez cały rok.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Poza obowiązkowym ubezpieczeniem OC w Kole możemy zakupić inne polisy dla naszego pojazdu. AC pokrywa koszty naprawy naszego pojazdu, natomiast posiadając Assistance możemy liczyć na holowanie oraz samochód zastępczy.

Ubezpieczenie Assistance

Jednym z najbardziej popularnych ubezpieczeń komunikacyjnych poza OC i AC jest dobrowolne ubezpieczenie Assistance w Kole. Dzięki temu ubezpieczeniu możemy liczyć na pomoc, kiedy wybraliśmy się w podróż własnym samochodem.

Ubezpieczenie firmy

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z dużym ryzykiem. W jednej chwili przez pożar czy inne zdarzenie możemy stracić nie tylko cały swój dobytek, ale doprowadzić swoją działalność do bankructwa. Dlatego powinniśmy zainwestować z dobre ubezpieczenie firmy w Kole.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Z ruchem drogowym bezpośrednio związane są ubezpieczenia komunikacyjne w Kole. Wśród nich możemy wyróżnić obowiązkowe OC, dobrowolne AC, Assistance czy NNW. Najlepiej zakupywać je w pakiecie, ponieważ zaoszczędzimy trochę pieniędzy.

Ubezpieczenia nieruchomości

Zdając sobie sprawę z tego, jak ważny jest dla nas nasz dom, powinniśmy jak najszybciej zakupić ubezpieczenie nieruchomości w Kole. Dzięki niemu w razie, kiedy spotka nas jakieś niebezpieczeństwo, możemy liczyć na odszkodowanie.

Ubezpieczenia mieszkania

Cena ubezpieczenia mieszkania w Kole zależy od wielu parametrów. Przede wszystkim od lokalizacji naszego mieszkania. Kiedy mieszkamy na parterze musimy liczyć się z tym, że zapłacimy więcej niż nasz sąsiad mieszkający kilka pięter wyżej.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne w Kole jest dobrowolne, jednak wybierając się za granicę powinniśmy koniecznie je zakupić. Dzięki niemu w razie konieczności wizyty u lekarza, nie będziemy musieli martwić się o koszty leczenia za granicą.

Ubezpieczenie przyczepki

Zakup ubezpieczenia przyczepki w Kole nie należy do najtrudniejszych ani najdroższych wydatków. Cena obowiązkowego OC zależy od parametrów przyczepki oraz Towarzystwa Ubezpieczeniowego, które wybierzemy. Średnio zapłacimy za nie ok. 50 zł.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości