Tanie OC - Kołobrzeg

Obowiązkowe OC pojazdów mechanicznych różni się tylko ceną, ponieważ zakres ochrony oraz sumy gwarancyjne są takie same w każdym TU. Nic więc dziwnego, że kierowcy chcą zakupić tanie OC w Kołobrzegu. Aby to zrobić, najlepiej skontaktować się z naszymi specjalistami.

Kołobrzeg - ubezpieczenie samochodu

Posiadanie samochodu wiąże się z wieloma obowiązkami. Jednym z nich jest posiadanie ubezpieczenia samochodu w Kołobrzegu. Nie należy tego lekceważyć, bo za jego brak naliczane są bardzo wysokie kary przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Kiedy mieszkamy w dużym mieście, aby przemknąć niespostrzeżenie w korkach najlepiej poruszać się motocyklem. Należy jednak pamiętać, że ten jednoślad musi posiadać ważne ubezpieczenie motocykla w Kołobrzegu.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych poza tym, że jest obowiązkowe daje również wiele korzyści. Przede wszystkim kiedy jesteśmy sprawcą wypadku nie musimy martwić się o koszty odszkodowania dla osób poszkodowanym. Poza OC możemy również zakupić AC czy Assistance.

Ubezpieczenie Assistance

Idealnym rozwiązaniem dla osób, które dużo podróżują samochodem jest zakup ubezpieczenia Assistance w Kołobrzegu. Dzięki niemu możemy liczyć na pomoc ze strony TU, kiedy nasz pojazd się zepsuje, czy zabraknie nam paliwa i nie będziemy mogli dojechać na najbliższą stację.

Ubezpieczenie firmy

Dla niektórych profesji ubezpieczenie firmy w Kołobrzegu jest obowiązkowe, aby móc prowadzić własną działalność. Jednak nawet jeśli nie obejmuje nas ten obowiązek, warto zainwestować w polisę, która zapewni nam ochronę w każdej sytuacji.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Jednym z najbardziej popularnych rodzajów polis są ubezpieczenia komunikacyjne w Kołobrzegu. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim obowiązkowemu ubezpieczeniu OC pojazdów mechanicznych

Ubezpieczenia nieruchomości

Dzięki ubezpieczeniu nieruchomości w Kołobrzegu zabezpieczamy nasz dom czy mieszkanie od wielu niebezpieczeństw. Wszystko zależy od tego, jaki wariant wybraliśmy oraz jakie zdarzenia losowe objęte są w umowie.

Ubezpieczenia mieszkania

We własnym mieszkaniu czujemy się najlepiej i najbezpieczniej. Zdając sobie sprawę z tego jak jest dla nas cenne, powinniśmy zdecydować się na ubezpieczenie mieszkania w Kołobrzegu. Cena składki zależy od wielu parametrów, przede wszystkim od lokalizacji mieszkania.

Ubezpieczenie turystyczne

Nie powinniśmy wyjeżdżać za granicę bez ubezpieczenia turystycznego zakupionego w Kołobrzegu. Warto pamiętać, że nie musimy zawierać polisy na cały rok. Wystarczy, że zakupimy ją tylko na okres naszego wyjazdu.

Ubezpieczenie przyczepki

Idealnym rozwiązaniem podczas przeprowadzek jest zakup przyczepki, który umożliwi nam przewóz większej ilości rzeczy. Należy jednak pamiętać, że ważnego ubezpieczenia przyczepki w Kołobrzegu nie powinniśmy wyjeżdżać z parkingu.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości