Tanie OC - Konin

Wielu kierowcom zakup taniego OC w Koninie wydaje się niemożliwy. Jest to jednak całkiem proste! Wystarczy skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy porównają oferty obowiązkowego OC we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych.

Konin - ubezpieczenie samochodu

Jednym z obowiązków, a zarazem wydatków, które ciążą na właścicielu pojazdu jest posiadanie ważnego ubezpieczenia samochodu w Koninie. Koszt takiej polisy nie należy do najniższych, jednak kary nakładane za brak OC są dużo większe.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Poruszanie się motocyklem w wielkich miastach pozwala uniknąć stania w korkach. Należy jednak pamiętać, że również nasz jednoślad zgodnie z polskim prawem musi posiadać ubezpieczenie OC motocykla w Koninie.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Zakupując obowiązkowe ubezpieczenie OC w Koninie warto rozważyć kupno polisy w pakiecie, np. z dobrowolnym AC czy Assistance. Dzięki temu nie tylko będziemy posiadać dodatkową ochronę naszego pojazdu, ale również zaoszczędzić kilkaset złotych.

Ubezpieczenie Assistance

Podczas podróży samochodem mogą przytrafić nam się różne sytuacje, np. nagła awaria pojazdu. W tym przypadku warto posiadać ubezpieczenia Assistance w Koninie, dzięki któremu możemy liczyć na holowanie pojazdu oraz pojazd zastępczy.

Ubezpieczenie firmy

Decydując się na zakup ubezpieczenia firmy w Koninie chcemy, aby zapewniało ono ochronę naszemu przedsiębiorstwu w każdej możliwej sytuacji. Dlatego najlepiej skorzystać z pomocy specjalisty, który znajdzie dla nas najlepszą ofertę na rynku.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Kiedy jesteśmy kierowcami, ubezpieczenia komunikacyjne w Koninie dotyczą nas bezpośrednio. Przede wszystkim musimy posiadać ważne ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych. Dodatkową ochronę możemy zapewnić dokupując inne polisy komunikacyjne.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości w Koninie zabezpiecza nie tylko nasz dom czy mieszkanie, ale również wszystkie przedmioty w nim się znajdujące. Zakres ochrony w ubezpieczeniu zależy od wariantu, który wybraliśmy. Znajdziemy go opisanego w OWU.

Ubezpieczenia mieszkania

Duży wpływ na wysokość składki za ubezpieczenie mieszkania w Koninie ma jego lokalizacja. Kiedy mieszkamy na parterze jesteśmy bardziej narażeni na niebezpieczeństwa niż osoby posiadające mieszkania na wyższych kondygnacjach, dlatego musimy liczyć się z wyższą ceną.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne w Koninie to nie tylko pokrycie kosztów leczenia za granicą. W zależności od naszych osobistych preferencji możemy dowolnie rozszerzać naszą polisę, np. o dodatkowe ubezpieczenie bagażu oraz sprzętu sportowego.

Ubezpieczenie przyczepki

Niezależnie od tego czy nie korzystamy ze swojej przyczepki na co dzień, czy często przewozimy nią jakieś rzeczy, powinniśmy posiadać ubezpieczenie przyczepki w Koninie. Za jego brak nałożona zostanie na nas kara, która przewyższa średnią składkę za OC przyczepki!

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości