Tanie OC - Kościan

Szukanie taniego OC w Kościanie na własną rękę może okazać się dosyć trudne i czasochłonne. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z porównywarek ubezpieczeniowych bądź pomocy specjalisty, który znajdzie dla nas najtańszą ofertę na rynku.

Kościan - ubezpieczenie samochodu

Ze względu na dużą popularność samochodu jako środku transportu oraz ciągle rosnącą liczbę wypadków każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu musi posiadać ubezpieczenie OC samochodu w Kościanie. Należy o nim pamiętać, bo za jego brak naliczane są wysokie kary.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Pomimo tego, że motocykl używamy tylko w sezonie letnim, musi on posiadać ważne ubezpieczenie OC motocykla w Kościanie cały rok. Poza nim możemy zakupić dobrowolne AC, które chroni nasz pojazd na wypadek kradzieży czy innego zdarzenia.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Poza obowiązkowym ubezpieczeniem OC pojazdów mechanicznych w Kościanie możemy również zakupić dobrowolne AC oraz Assistance. AC gwarantuje wypłatę odszkodowania, kiedy nasz pojazd zostanie skradziony czy uszkodzony w wypadku.

Ubezpieczenie Assistance

W zależności od tego, jaki wariant polisy wybierzemy, taką będziemy mieli ochronę. W podstawowym ubezpieczeniu Assistance w Kościanie znajdziemy zazwyczaj holowanie na określoną liczbę kilometrów oraz samochód zastępczy.

Ubezpieczenie firmy

Prowadzenie własnej działalności wiąże się z wieloma zagrożeniami, których skutki mogą być dosyć drogie w usunięciu. Najlepszym rozwiązaniem na wypadek takich sytuacji jest zakup ubezpieczenia firmy w Kościanie, dzięki któremu w razie niebezpieczeństwa możemy czuć się bezpiecznie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne w Kościanie swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim obowiązkowemu ubezpieczeniu OC pojazdów mechanicznych. Jednak poza nim kierowcy chętnie kupują także dobrowolne AC, Assistance czy NNW.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości w Kościanie jest dobrowolne. Oznacza to, że polisy różnią się nie tylko ceną, ale również innymi czynnikami, np. zakresem ochrony. Dlatego ważne jest, aby przed zakupem polisy dokładnie przeczytać Ogólne Warunki Ubezpieczenia.

Ubezpieczenia mieszkania

Cena za ubezpieczenie mieszkania w Kościanie zależy od wielu czynników. Przede wszystkim jest to lokalizacja. Kiedy mieszkamy na terenie zalewowym bądź nasze mieszkanie znajduje się na niższej kondygnacji, musimy liczyć się ze zwyżkami.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczeniem, które powinniśmy zakupić podczas każdego wyjazdu za granicę jest ubezpieczenie turystyczne w Kościanie. Dzięki niemu nie będziemy musieli martwić się o koszty leczenia, kiedy konieczna będzie wizyta u lekarza.

Ubezpieczenie przyczepki

Podobnie jak w przypadku obowiązkowego OC samochodu czy motocykla, za brak ubezpieczenia przyczepki w Kościanie może zostać nałożona na nas kara. Nie warto zatem ryzykować, bo już jeden dzień zwłoki może kosztować nas więcej niż sama składka za OC.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości