Tanie OC - Kościerzyna

Od początku 2016 roku następują ciągłe podwyżki za obowiązkowe OC. Jednak nie należy się martwić, bo zakup taniego OC w Kościerzynie jest możliwy. Wystarczy skorzystać z pomocy specjalisty, który znajdzie dla nas najtańszą ofertę na rynku.

Kościerzyna - ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu w Kościerzynie to nie tylko obowiązkowe OC pojazdów mechanicznych. Poza nim możemy zakupić również inne polisy, które ochronią nasz pojazd. Przede wszystkim jest to AC, Assistance oraz NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków).

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

W dużych miastach idealnym rozwiązaniem na niestanie w korkach jest posiadanie motocykla. Należy jednak pamiętać o tym, że ubezpieczenie OC motocykla w Kościerzynie jest obowiązkowe. Poza nim możemy zakupić również inne polisy, które ochronią nasz motor.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych w Kościerzynie jest obowiązkowe dla każdego właściciela zarejestrowanego pojazdu. Poza nim możemy również zakupić Autocasco (AC) oraz Assistance, które są dobrowolne i zapewnią dodatkową ochronę.

Ubezpieczenie Assistance

Wyjeżdżając w podróż samochodem nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy nie spotka nas żadne zdarzenie, np. wypadek czy awaria pojazdu. Dlatego idealnym zabezpieczeniem na wypadek takich sytuacji jest zakup ubezpieczenia Assistance w Kościerzynie.

Ubezpieczenie firmy

Dla wielu osób ubezpieczenie firmy w Kościerzynie jest zbędny wydatkiem. Należy jednak mieć na uwadze, że niezależnie od tego jaką formę działalności prowadzimy, naszej firmie zagraża wiele niebezpieczeństw, np. pożar czy włamanie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Najbardziej znanym ubezpieczeniem komunikacyjnym w Kościerzynie jest obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych. Chroni ono sprawcę wypadku od konsekwencji finansowych, które musiałby ponieść osobom poszkodowanym.

Ubezpieczenia nieruchomości

Zarówno dom, jak i mieszkanie powinniśmy ubezpieczyć. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że w razie powodzi, pożaru czy włamania dostaniemy odpowiedniej wysokości odszkodowanie. Zapewni nam to odpowiednio dobrane ubezpieczenie nieruchomości w Kościerzynie.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania w Kościerzynie nie jest obowiązkowe, jednak warto w nie zainwestować. Cena polisy zależy od wielu parametrów, przede wszystkim od lokalizacji mieszkania. Kiedy znajduje się ono na terenie zalewowym bądź na niższej kondygnacji, musimy liczyć się ze zwyżkami.

Ubezpieczenie turystyczne

Dobrowolnym ubezpieczeniem, które powinniśmy posiadać wyjeżdżając za granicę jest ubezpieczenie turystyczne w Kościerzynie. Dzięki niemu nie musimy martwić się o koszty leczenia za granicą, kiedy będziemy musieli skorzystać z pomocy lekarza.

Ubezpieczenie przyczepki

Podczas przeprowadzek nieoceniona okazuje się przyczepka. Dzięki niej możemy przewieźć większą ilość rzeczy. Należy jednak pamiętać o ubezpieczeniu przyczepki w Kościerzynie, które jest obowiązkowe. Za jego brak może zostać nałożona na nas kara przez UFG.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości