Tanie OC - Kostrzyn nad Odrą

Ostatnie podwyżki za obowiązkowe OC budzą przerażenie wśród kierowców. Nie należy jednak panikować, bo w dosyć łatwy sposób można zakupić tanie OC w Kostrzynie nad Odrą. Wystarczy skorzystać z pomocy naszych specjalistów!

Kostrzyn nad Odrą - ubezpieczenie samochodu

Popularnym środkiem transportu jest samochód, który umożliwia szybkie poruszanie się w upragnione miejsce. Stwarza także jednak ryzyko wypadku, dlatego każdy kierowca musi posiadać ubezpieczenie samochodu w Kostrzynie nad Odrą.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Ubezpieczenie motocykla w Kostrzynie nad Odrą jest obowiązkowe, jeśli chodzi o OC pojazdów mechanicznych. Pomimo tego, że korzystamy z niego tylko w sezonie letnim, musi on posiadać ważne ubezpieczenie OC przez cały rok.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Przy zakupie obowiązkowego ubezpieczenia OC w Kostrzynie nad Odrą warto pomyśleć o zakupie innych polis, np. dobrowolnych AC czy Assistance. Dzięki AC w razie kiedy spowodujemy wypadek dostaniemy odszkodowanie, które pozwoli na naprawę naszego pojazdu.

Ubezpieczenie Assistance

Kiedy dużo podróżujemy samochodem koniecznie powinniśmy wyposażyć się w ubezpieczenie Assistance w Kostrzynie nad Odrą. Dzięki niemu możemy liczyć na holowanie naszego pojazdu, kiedy nasz pojazd zostanie uszkodzony w wypadku czy ulegnie awarii.

Ubezpieczenie firmy

Dla niektórych przedsiębiorców ubezpieczenie firmy w Kostrzynie nad Odrą wydaje się zbędnym wydatkiem. Należy jednak pamiętać, że dla niektórych profesji zawodowych jest ono obowiązkowe, aby móc prowadzić własną działalność.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych w Kostrzynie nad Odrą możemy wyróżnić obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych oraz dobrowolne AC, Assistance, NNW oraz wiele innych. Aby zaoszczędzić, najlepiej kupować polisy w pakiecie.

Ubezpieczenia nieruchomości

Przy zakupie ubezpieczenia nieruchomości w Kostrzynie nad Odrą powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na zakres ochrony. Znajdziemy go opisanego w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Powinien być on możliwie jak najszerszy oraz zawierać zdarzenia, które nas interesują.

Ubezpieczenia mieszkania

Niewiele osób decyduje się na zakup ubezpieczenia mieszkania w Kostrzynie nad Odrą, chociaż daje ono wiele korzyści. Przede wszystkim możemy liczyć na wypłatę odszkodowania, kiedy nasze mieszkanie zostanie zniszczone, np. na skutek pożaru czy powodzi.

Ubezpieczenie turystyczne

Nie powinniśmy wybierać się za granicę bez zakupionego ubezpieczenia turystycznego w Kostrzynie nad Odrą. Polisy nie musimy wykupywać na cały rok. Wystarczy, że będzie ona działać w czasie naszego wyjazdu.

Ubezpieczenie przyczepki

Na ubezpieczenie przyczepki w Kostrzynie nad Odrą wpływa wiele czynników. Przede wszystkim jest to jej masa oraz maksymalna ładowność. Dodatkowo ważnymi parametrami są wiek kierowcy, rok uzyskania prawo jazdy oraz posiadane przez niego zniżki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości