Tanie OC - Koszalin

Przy wyborze obowiązkowego OC możemy kierować się wyłącznie ceną ubezpieczenia. Powinna być ona możliwie jak najniższa. Aby znaleźć tanie OC w Koszalinie wystarczy skorzystać z pomocy naszych specjalistów bądź porównywarek ubezpieczeniowych.

Koszalin - ubezpieczenie samochodu

Przeprowadzanie przeglądów technicznych, naprawy oraz posiadanie ważnego ubezpieczenia samochodu w Koszalinie – to tylko kilka obowiązków ciążących na właścicielu pojazdu. Poza obowiązkowym OC możemy również zakupić NNW czy inne polisy.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykliści rzadko kiedy decydują się na inne ubezpieczenie motocykla w Koszalinie niż obowiązkowe OC pojazdów mechanicznych. Uważają, że AC nie jest im potrzebne, bo swojego pojazdu używają tylko w sezonie letnim.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie OC w Koszalinie jest obowiązkowe dla każdego właściciela zarejestrowanego pojazdu. Jednak poza nim możemy również zakupić dobrowolne AC czy Assistance, które zapewnią dodatkową ochronę naszemu pojazdowi.

Ubezpieczenie Assistance

Podstawowe ubezpieczenie Assistance w Koszalinie zawiera holowanie naszego pojazdu na określoną liczbę kilometrów oraz udostępnienie samochodu zastępczego na określoną liczbę dni. Oferty jednak różnią się w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenie firmy

Często głośno jest w mediach, że na skutek pożaru czy innego zdarzenia przedsiębiorca stracił miliony, co doprowadziło do upadku działalności. Jak się zabezpieczyć na wypadek takich sytuacji? Wystarczy zakupić ubezpieczenie firmy w Koszalinie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne w Koszalinie to nie tylko obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych. Poza nim dla naszego pojazdu możemy zakupić również dobrowolne Autocasco (AC), Assistance oraz NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków).

Ubezpieczenia nieruchomości

Niezależnie od tego, czy posiadamy dom, czy mieszkanie, powinniśmy je ubezpieczyć. Idealnym rozwiązaniem jest zakup ubezpieczenia nieruchomości w Koszalinie. Dzięki niemu w razie zdarzenia objętego ochroną dostaniemy odszkodowanie, które pozwoli pokryć szkody.

Ubezpieczenia mieszkania

Warto wiedzieć, że ubezpieczenie mieszkania w Koszalinie obejmuje nie tylko mury, ale również całe jego wyposażenie. Wszystko jednak zależy od wariantu polisy, jaki wybraliśmy. Powinien być on możliwie jak najszerszy, aby mieć pewną ochronę.

Ubezpieczenie turystyczne

Podczas wakacji mogą przytrafić nam się różne zdarzenia, również wypadki. Dlatego, aby być zabezpieczonym na wypadek takich sytuacji, najlepiej zakupić ubezpieczenie turystyczne w Koszalinie.

Ubezpieczenie przyczepki

Nie jest trudno zakupić ubezpieczenie przyczepki w Koszalinie. Wystarczy podać dane z dowodu rejestracyjnego, a dokładniej dane przyczepki i właściciela. Najważniejszymi parametrami wpływającymi na cenę OC jest ładowność oraz masa przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości