Tanie OC - Kraków

Jak powszechnie wiadomo zakres ochrony oraz sumy gwarancyjne, jeśli chodzi o obowiązkowe OC pojazdów mechanicznych w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym są takie same. Dlatego szukanie taniego OC w Krakowie nie należy do najtrudniejszych zadań.

Kraków - ubezpieczenie samochodu

Ze względu na ciągle rosnącą liczbę pojazdów na drogach oraz wypadków drogowych, władze polskie zdecydowały się wprowadzić ubezpieczenie samochodu w Krakowie jako obowiązkowe. Dzięki temu sprawca wypadku nie musi martwić się o koszty odszkodowania dla osób poszkodowanych.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Pomimo tego, że ze swojego jednośladu korzystamy tylko w sezonie letnim, musi on posiadać ubezpieczenie motocykla w Krakowie przez cały rok. Dokładniej chodzi o obowiązkowe OC pojazdów mechanicznych, które działa tak samo jak w przypadku samochodów.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Kierowcy często mylą ze sobą ubezpieczenie AC z OC w Krakowie, Assistance z AC i odwrotnie. Należy pamiętać, że OC pokrywa koszty rekompensaty osobom poszkodowanym. W przypadku Assistance możemy liczyć na pomoc Ubezpieczyciela, natomiast AC zapewnia nam wypłatę odszkodowania.

Ubezpieczenie Assistance

W zależności od tego, jaki wariant polisy wybierzemy, ubezpieczenie Assistance w Krakowie może działać nie tylko na terenie kraju, ale również za granicą. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które dużo podróżują własnym samochodem.

Ubezpieczenie firmy

Właściciele firmy powinni mieć świadomość, jak ważne jest zapewnienie ochrony nie tylko sobie i swoim nieruchomością, ale również pracownikom. Agent ubezpieczeniowy pomoże Ci dostosować ubezpieczenie firmy w Krakowie do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Wiele kierowców zapomina, że poza obowiązkowym OC pojazdów mechanicznych istnieją inne ubezpieczenia komunikacyjne w Krakowie. Jako właściciele możemy dokupić dodatkową ochronę naszego pojazdu, np. AC, Assistance czy NNW, które są całkowicie dobrowolne.

Ubezpieczenia nieruchomości

Jednym z największych zagrożeń dla domu jest pożar. To żywioł, który niszczy wszystko na swojej drodze i ciężko się przed nim ustrzec. Można jednak zabezpieczyć się finansowo na wypadek tego typu zdarzeń wykupując ubezpieczenie nieruchomości.

Ubezpieczenia mieszkania

Zastanawiałeś się kiedyś jak byś zareagował gdybyś po powrocie do domu zastał zalane mieszkanie? Nieszczęśliwe zdarzenia niestety często mają miejsce dlatego warto zabezpieczyć się finansowo przed ich skutkami. Umożliwia to ubezpieczenie mieszkania.

Ubezpieczenie turystyczne

Wyjeżdżając na zagraniczne wakacje koniecznie wykup ubezpieczenie turystyczne. Uwzględnij w polisie przede wszystkim ubezpieczenie kosztów leczenia i Assistance. Dostosuj ją do swoich indywidualnych potrzeb – zapewni Ci to kompleksową ochronę.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepka samochodowa podobnie jak samochody czy motocykle podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej. Składki za OC przyczepki są znacznie tańsze niż samochodowe. Ich wartość zależy głównie od masy i maksymalnej ładowności.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości