Tanie OC - Kraśnik

Ubezpieczenie OC obejmuje jedynie szkody jakie spowodujemy osobom trzecim, kiedy to my jesteśmy sprawcami wypadku. Dlatego też każde OC jest takie samo. Jedyną różnicą jest cena. Dlatego każdy z nas szuka taniego OC.

Kraśnik - ubezpieczenie samochodu

Samochód może być ubezpieczony na wiele sposobów. Może bowiem wykupić ubezpieczenie przez Internet, czy telefon, a możemy udać się do placówki danego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Jednak to Internet daje nam największą swobodę działania.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykl tak jak i każdy inny pojazd mechaniczny musi posiadać komunikacyjne OC. Brak takiego ubezpieczenia skutkować będzie mandatem. Wysokość tego mandatu jest zależna od okresu przez który nie posiadamy aktualnej polisy tego typu.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenia oferowane dla naszych pojazdów najczęściej będą zawierały któreś z tych trzech. Każde z nich będzie nam dawało inną ochronę. Możemy je wykupywać osobno, lub też wszystkie trzy w jednym pakiecie.

Ubezpieczenie Assistance

Przed wykupieniem ubezpieczenia Assistance należy zastanowić się, jaki zasięg holowania będzie nam potrzebny, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo. Zależne to będzie od tego na jakie dystanse wypuszczamy się danym pojazdem.

Ubezpieczenie firmy

Każda firma na rynku może wymagać innego rodzaju zabezpieczeń. Dlatego wybór ubezpieczenia dla takiej firmy musi być oparty na jej sytuacji oraz wymaganiach co do bezpieczeństwa. Możesz tutaj liczyć na pomoc eksperta.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne mogą zapewnić nam różnego rodzaju ochronę na drodze. Jednak kiedy wybieramy tego typu ubezpieczenie, dobrze jest wiedzieć które z nich jaką ochronę może nam zapewnić.

Ubezpieczenia nieruchomości

Nieruchomości mogą być zagrożone na wieloma zdarzeniami, które na pierwszy rzut oka są nam niezauważalne. Dlatego przy wyborze tej polisy, zastanówmy się co tak naprawdę może zagrażać danej nieruchomości.

Ubezpieczenia mieszkania

Mieszkanie to dla wielu z nas najważniejsze miejsce. Dlatego warto jest zadbać o jego bezpieczeństwa, abyśmy zawsze mieli dokąd wrócić. Pomóc nam w tym może odpowiednie ubezpieczenie mieszkania.

Ubezpieczenie turystyczne

Wybierając się na wyjazd turystyczny, często nie zdajemy sobie sprawy, że w razie wypadku możemy nie mieć jak wrócić do domu. Zwłaszcza jeśli jest to wyjazd za granice, koszt transportu medycznego do Polski może nas naprawdę sporo kosztować.

Ubezpieczenie przyczepki

Przy wyborze przyczepki, powinniśmy nie tylko brać pod uwagę jej cenę, ale też parametry takie jak masa czy udźwig. Na ich podstawie bowiem wyliczona będzie składka ubezpieczenia OC, które to będziemy musieli również wykupić.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości