Tanie OC - Krosno

Tanie ubezpieczenie OC jest bardzo często poszukiwaną rzeczą. W przypadku ubezpieczenia OC komunikacyjnego, tanie jest równoznaczne z dobrym. Dlatego też, jeśli szukasz takiej polisy, polecamy skorzystać z pomocy agenta, który znajdzie je za Ciebie.

Krosno - ubezpieczenie samochodu

Różne samochody będą miały różne składki. Wynikać to będzie głównie z różnić w pojemnościach silników, ale nie tylko! Liczyć mogą się różne parametry. Wpływ mogą mieć nie tylko parametry auta, ale i informacje o jego właścicielu.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdy motocykl musi posiadać aktualne ubezpieczenie OC. Ubezpieczenie to niczym nie różni się od tego dla samochodu, jednak jego cena będzie inna. Na ogół będzie ona niższa niż dla przeciętnego samochodu.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Szukając ubezpieczenia dla swojego pojazdu natkniemy się na pakiety zawierające te ubezpieczenia. Warto jest wiedzieć za co jest odpowiedzialne każde z nich, aby móc łatwo określić czy chcemy cały pakiet, czy konkretne ubezpieczenie osobno.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance może być dla nas bardzo przydatne, gdyż oferuje nam ono ochronę podczas każdej awarii ubezpieczanego pojazdu. Ochrona ta może polegać na odholowaniu do warsztatu, ale nie tylko!

Ubezpieczenie firmy

Firmy mogą wymagać różnorakich zabezpieczeń związanych z ubezpieczeniami. Dlatego każde ubezpieczenie firmy musi zostać dopasowane do jej wymagań. Warto przed zawarciem takiej umowy skontaktować się z ekspertem w tej dziedzinie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Komunikacyjne OC mogą działać na różnych płaszczyznach. Zależne to będzie od tego, które z nich wybierzemy. Do tego jednak będzie potrzebna nam wiedza na temat, każdego z tych ubezpieczeń.

Ubezpieczenia nieruchomości

Nieruchomości mogą pełnić różne funkcje w społeczeństwie. Część z tych roli może być przyczyną zagrożeń. Jest to jednak z wielu rzeczy jaką należy wziąć pod uwagę przy wyborze tego typu ubezpieczenia.

Ubezpieczenia mieszkania

Każdy z nas urządza swoje mieszkanie w inny sposób. Dlatego też inne będą potrzebne sumy ubezpieczenia dla każdej z naszych polis mieszkaniowych. Podobnie będzie też z zakresami, gdyż będziemy mieli inne wymagania co bezpieczeństwa.

Ubezpieczenie turystyczne

Turystyka jest na ogół bardzo przyjemna i relaksująca. Może ona jednak być też bardzo niebezpieczna. Dlatego przed wyjazdem na urlop, warto jest wykupić ubezpieczenie, które zapewni nam bezpieczeństwa w jego trakcie.

Ubezpieczenie przyczepki

Niezależnie od tego po co nam jest kupowana przyczepka, konieczne będzie jej zarejestrowanie i ubezpieczenie. Koszt rejestracji to około 110 zł. Natomiast koszt ubezpieczenia będzie już zależny od masy i udźwigu tej przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości