Tanie OC - Krotoszyn

Ubezpieczenie OC komunikacyjne możemy zawrzeć w dowolnym Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Jednak nie każde z nich znajdziemy w swoim mieście. Dlatego warto jest skorzystać z Internetu, lub agenta ubezpieczeniowego, który znajdzie tanie OC za nas.

Krotoszyn - ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu może być zawarte zarówno w placówce danego Towarzystwa jak i przez Internet czy telefon. Jednak te ostatnie opcje pozwalają nam na łatwiejsze przejrzenie dużych ilości ofert jak są na rynku.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motor możemy ubezpieczyć tak samo jak samochód. Podobnie działać tutaj będą również zniżki. Możemy przenieść zniżki z auta na motor jeśli takowe posiadamy. Ubezpieczenia te na ogół są jednak tańsze ponieważ, motory zazwyczaj mają niższe pojemności silników.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Każde z tych ubezpieczeń może zostać zawarte dla każdego pojazdu mechanicznego. Jednak OC będzie dla nas obowiązkowe jeśli posiadamy taki pojazd. Pozostałe mogą nam jedynie zwiększyć poziom posiadanego bezpieczeństwa.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance to ubezpieczenie dobrowolne, które oferuje opiekę nad naszym pojazdem w razie jego awarii. Ubezpieczenie to może pokrywać na przykład koszty holowania do warsztatu, czy też wynajmu samochodu zastępczego na czas naprawy, i tym podobne.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenie firmy nie tylko musi zostać dopasowane do jej profilu ale też wymagań osoby zawierającej daną polisę. Oznacza to tyle, że każde ubezpieczenie tego typu należy dopasować do indywidualnego przypadku.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Komunikacyjne ubezpieczenia dotyczyć będą każdego pojazdu mechanicznego. A to dlatego, że każdy taki pojazdu musi posiadać komunikacyjne OC. Poza OC możemy jednak wykupić jeszcze inne ubezpieczenia, które zapewnią nam lepszą ochronę.

Ubezpieczenia nieruchomości

Każda z nieruchomości jaką ubezpieczamy może być w innym zagrożeniu. Dlatego jeśli szukasz ubezpieczenia dla swojej nieruchomości, dobrze jest zastanowić się nad potencjalnymi zagrożeniami, które chcesz objąć tą polisą.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenie dla mieszkania powinno zostać dobrane do naszych potrzeb. Oznacza to, że poza samym mieszkaniem i jego wartością, należy wziąć pod uwagę to, jakiego rodzaju ochrona zapewni nam poczucie bezpieczeństwa.

Ubezpieczenie turystyczne

Każdy wyjazd organizowany przez biuro turystyczne posiada ubezpieczenie. Jednak kiedy mu się przyjrzymy bliżej zauważymy, że warunki na których jest ono zawarte, nie zapewnią nam odpowiedniej ochrony, gdyż jest ono skonstruowane tak, aby było jak najtańsze.

Ubezpieczenie przyczepki

Chcąc włączyć naszą przyczepkę do ruchu drogowego, musimy upewnić się, że jest ona zarejestrowana i ubezpieczona. Obie te rzeczy powinny być zawarte tego samego dnia, podobnie jak jest to w przypadku samochodów.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości