Tanie OC - Łańcut

Polisa OC, czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych to obowiązkowy zakup każdego właściciela samochodu. Nie warto przepłacać. Lepiej porównaj oferty kilku Ubezpieczycieli i wybierz najtańsze OC Łańcut!

Łańcut - ubezpieczenie samochodu

Do kosztów związanych z utrzymaniem pojazdu, każdy kierowca musi doliczyć jeszcze jeden typ wydatków a konkretniej ubezpieczenia samochodu. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe, ale warto rozważyć zakup również innych dodatkowych.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdy kierowca jednośladu powinien pamiętać o zakupie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych. Brak ważnego OC jest karany wysokimi sankcjami pieniężnymi.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie autocasco to dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne, dzięki któremu pokryjesz koszty naprawy swojego pojazdu, który został całkowicie bądź częściowo zniszczony. Warto rozważyć jego zakup aby nie narażać się na dodatkowe koszty.

Ubezpieczenie Assistance

Wykupując ubezpieczenie Assistance Łańcut zapewniasz sobie dodatkową ochronę z zakresu pomocy technicznej na drodze. Dzięki polisie masz gwarancję, że w gdy w środku nocy z dala od miasta Twoje auto ulegnie awarii i konieczne będzie holowanie – uzyskasz pomoc.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczeniem przerw w działalności powinna być objęta niezależnie od rozmiarów każda firma wkraczająca na rynek. Jego przedmiotem jest kalkulowany zysk operacyjny, który firma mogłaby osiągnąć, a którego nie uzyskała z racji zdarzeń.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Rynek ubezpieczeniowy oferuje szeroki wachlarz różnych ubezpieczeń komunikacyjnych Łańcut. Najpopularniejszym wciąż jest obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, jednak coraz częściej Polacy wykupują również ubezpieczenia typu casco, NNW i Assistance.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości Łańcut daje możliwość ochrony finansowej Twojego domu (także w budowie) lub mieszkania od skutków pożaru i innych zdarzeń losowych oraz od kradzieży z włamaniem i rozboju. Zakres ubezpieczenia możesz dowolnie poszerzyć o dodatkowe ubezpieczenia.

Ubezpieczenia mieszkania

Na rynku ubezpieczeniowym jest wiele polis mieszkaniowych. Różnią się one parametrami, więc zanim wybierzemy jedną z nich, warto zapoznać się ze szczegółami, na które powinno się zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. W wyborze pomoże nam multiagent.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne Łańcut aby dobrze chroniło, musi być dobrze dobrane. Im wyższe sumy ubezpieczenia limitujące np. koszty leczenia, tym lepiej. Bo wtedy jest większa gwarancja, że w razie potrzeby otrzymamy wystarczającą pomoc.

Ubezpieczenie przyczepki

Rynek ubezpieczeniowy oprócz obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej oferuje również ubezpieczenie typu casco dla przyczepki. Warto również rozważyć zakup tego ubezpieczenia. Wraz z OC, zapewni pełną ochronę Twojej przyczepki samochodowej.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości