Tanie OC - Łapy

Na mocy ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych jest w każdym towarzystwie takie samo. Aby nie przepłacać, porównaj oferty kilku Towarzystw i wybierz najtańsze OC Łapy.

Łapy - ubezpieczenie samochodu

Kierowcy mają do dyspozycji wiele różnych ubezpieczeń dla samochodów w Łapach. Każde jednak zapewnia nam ochronę w innym zakresie. OC chroni interesy innych, AC chroni Twoje interesy a na przykład NNW chroni interesy kierowcy i jego pasażerów.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Właściciele jednośladów oprócz obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej mogą także wykupić ubezpieczenie typu casco. Dzięki niemu ubezpieczyciel pokryje koszty naprawy Twojego pojazdu w przypadku uszkodzeń częściowych jak i całkowitych.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest na mocy ustawy ubezpieczeniem obowiązkowym dla każdego pojazdu mechanicznego zarejestrowanego w Polsce. Brak ważnego OC skutkuje wysokimi karami finansowymi.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance Łapy to ubezpieczenie często oferowane w pakiecie z ubezpieczeniami OC i AC. Ale czy wiesz co obejmuje? Ubezpieczenie Assistance gwarantuje Ci przede wszystkim pomoc techniczną uwzględniającą pomoc przy awarii pojazdu czy holowaniu.

Ubezpieczenie firmy

Każdy przedsiębiorca powinien być przygotowany na to, że życie może go zaskoczyć. Aby uchronić się przed nieprzewidzianymi zdarzeniami warto wykupić ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych – dotyczy ono mienia ruchomego i nieruchomego.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne Łapy to najpopularniejszy typ ubezpieczeń majątkowych. Rozróżnia się ubezpieczenia obowiązkowe (OC) oraz dobrowolne, jak na przykład ubezpieczenie NNW, Assistance czy też dodatkowe ubezpieczenie szyb.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości Łapy zaliczane jest do grona ubezpieczeń majątkowych, czyli polis ochraniających mienie klienta. Przedmiotem ubezpieczenia jest nieruchomość należąca do klienta, a zakres ochrony ubezpieczeniowej zależy od indywidualnych ustaleń z firmą ubezpieczeniową.

Ubezpieczenia mieszkania

Na rynku ofert jest wiele, dlatego warto zapoznać się z propozycjami wszystkich firm. Przede wszystkim ważne jest, żeby przejrzeć oferty i porównać ich zakres ochrony. Często jest tak, że opłacalne jest nabycie ubezpieczenia w pakiecie.

Ubezpieczenie turystyczne

Wyjeżdżając na wakacje za granicę wykup polisę turystyczną Łapy. Ubezpieczenie z szerokim zakresem ochrony (obejmujące wiele potencjalnych zdarzeń) i z wysoką sumą ubezpieczenia jest dużo droższe ale warto być przezornym i rozważyć jego zakup.

Ubezpieczenie przyczepki

Aby móc w pełni cieszyć się nowo zakupioną przyczepką musisz dopełnić ostatnią i jedną z najważniejszych formalności – wykupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla przyczepki Łapy. To obowiązek każdego właściciela przyczepki samochodowej.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości