Tanie OC - Łask

Jeśli szukasz najtańszego OC w Łasku koniecznie porównaj oferty! Polisa OC jest uregulowana prawnie i jej parametry w każdym Towarzystwie są takie same. Brak ważnego OC skutkuje wysokimi karami finansowymi.

Łask - ubezpieczenie samochodu

Każdy kierowca samochodu wie jak ważne jest zapewnienie odpowiedniej ochrony swojemu pojazdowi. Wystarczy niewielka stłuczka na parkingu a już ciągnie to sobą sporo wydatków. Aby zabezpieczyć się finansowo przed takimi sytuacjami, wykup ubezpieczenie samochodu Łask.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykl jak każdy inny pojazd mechaniczny podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu motocykla Łask. Brak takiego ubezpieczenia skutkuje wysokimi karami finansowymi. Nie warto ryzykować zwłaszcza że ceny składek OC za motocykl są stosunkowo niskie.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków chroni kierowcę i jego pasażerów w sytuacji, gdy staną się oni ofiarami wypadku. W ramach NNW Łask można ubiegać się między innymi o zwrot kosztów leczenia czy rehabilitacji.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczeniem Assistance Łask nazywamy ubezpieczenie dobrowolne, które zapewnia pomoc techniczną jak również medyczną i prawną. Może na nią liczyć zarówno kierowca jak i pasażerowie. Dzięki niemu możesz skorzystać z pomocy np. przy holowaniu.

Ubezpieczenie firmy

Każdy właściciel firmy powinien rozważyć zakup ubezpieczenia od zniszczeń. Można wyróżnić dwie kategorie: ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku (odnosi się do mienia ruchomego) oraz ubezpieczenie transportowe (wszelkich szkód wyrządzonych wskutek ruchu).

Ubezpieczenia komunikacyjne

Na rynku ubezpieczeniowym jest wiele różnych ubezpieczeń komunikacyjnych Łask. Wśród nich najpopularniejsze jest obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Wraz z OC, często Towarzystwa proponują w pakiecie autocasco (AC).

Ubezpieczenia nieruchomości

W podstawowym wymiarze ubezpieczenie nieruchomości Łask chroni mury, dach i podłogi czy stropy domu jednorodzinnego przed uszkodzeniem czy zniszczeniem lub utratą, w wyniku działania osób trzecich czy sił natury. Jeśli dojdzie do uszkodzenia, ubezpieczyciel wypłaci świadczenie.

Ubezpieczenia mieszkania

Jeśli chodzi o ubezpieczenia mieszkania Łask to niestety, ale tanie i dobre ubezpieczenie nie istnieje. Prawda jest taka, że mało kosztowne ubezpieczenie obejmuje mniejszy zakres ochronny. Nie patrzmy na cenę, tylko na zakres ochrony i możliwych wyłączeń.

Ubezpieczenie turystyczne

Jedziesz za granicę? Pamiętaj o ubezpieczeniu turystycznym Łask. Jego cena zależy głównie od dwóch parametrów: zakresu ochrony i sumy ubezpieczenia. Warto dobrze przemyśleć dobór tych czynników gdyż zbyt małe wartości mogą okazać się niewystarczające i nie dostaniemy nic.

Ubezpieczenie przyczepki

Każda przyczepka samochodowa musi posiadać ważne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Wartość składki zależy głównie od masy i maksymalnej ładowności przyczepki. Istotne są również dane samego właściciela, jego przebieg i region po jakim się porusza.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości