Tanie OC - Łaziska Górne

Posiadanie ważnego ubezpieczenia komunikacyjnego z zakresu odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkiem każdego właściciela samochodu. Znajdź najtańsze OC porównując oferty w różnych Towarzystwach Ubezpieczeniowych.

Łaziska Górne - ubezpieczenie samochodu

Każdy właściciel samochodu powinien zakupić ubezpieczenie OC. Nie jest to jednak jedyne ubezpieczenie dla samochodu dostępne na rynku ubezpieczeniowym. Kolejnym ubezpieczeniem wartym uwagi jest autocasco, jak również Assistance i NNW.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Właściciel jednośladu powinien do kosztów utrzymania pojazdu doliczyć także wartość składki za ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Jest ono obowiązkowe dla każdego motocyklisty. Brak OC skutkuje wysokimi karami finansowymi.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków daje możliwość skorzystania z usług związanych na przykład ze zwrotem kosztów leczenia czy rehabilitacji, którego potrzebowały osoby poszkodowane w wypadku. Ochroną NNW objęci są zarówno kierowca jak i pasażerowie.

Ubezpieczenie Assistance

Najczęściej oferowanym w pakiecie ubezpieczeniem do ubezpieczeń OC lub AC jest ubezpieczenie Assistance. Zapewnia ono pomoc techniczną, medyczną jak i prawną w razie nieprzyjemnych zdarzeń na drodze. Oferuje m.in. usługę holowania.

Ubezpieczenie firmy

Jako właściciel działalności gospodarczej powinieneś pomyśleć o ubezpieczeniu działalności firmy w przypadku niewłaściwego wykonania usługi bądź dostarczenia odbiorcy wadliwego towaru. Może Cię to uchronić przed dużymi stratami finansowymi.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne to jedne z najpopularniejszych ubezpieczeń majątkowych wśród Polaków. Każdy kierowca poruszający się po drogach ma nałożony obowiązek posiadania ważnego OC dla pojazdu mechanicznego. Pozostałe ubezpieczenia są dobrowolne i ich zakup jest decyzją właściciela.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenia domu mogą zabezpieczać nasz majątek – same mury, ruchomości i elementy stałe w mieszkaniu, przed uszkodzeniem, zniszczeniem lub utratą na skutek włamania i kradzieży lub rabunku. Wszystko zależy od tego jaki zakres wybierzemy.

Ubezpieczenia mieszkania

Przed podjęciem decyzji o zakupie polisy mieszkaniowej, warto wybrać się do kilku firm (dobrym rozwiązaniem są multagenci, którzy proponują różne warianty ubezpieczeń z różnych firm) i porównać oferty. W ten sposób uzyskasz najkorzystniejsze ubezpieczenie mieszkania z kompleksową ochroną.

Ubezpieczenie turystyczne

Jeśli wybieramy się na zagraniczne wakacje organizowane przez biuro podróży, musimy pamiętać, że polisę z podstawowym zakresem dostajemy w pakiecie. Dlatego na własną rękę powinniśmy postarać się o ubezpieczenie spełniające indywidualne oczekiwania.

Ubezpieczenie przyczepki

Właśnie kupiłeś przyczepkę? Pamiętaj, że w dniu rejestracji przyczepki samochodowej masz również obowiązek zakupienia obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Brak tej polisy może skutkować wysokimi karami finansowymi.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości