Tanie OC - Łęczna

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej to jedyne ubezpieczenie komunikacyjne, dla którego czynnikiem decyzyjnym jest wyłącznie wartość składki. W związku tym warto porównywać oferty i wybrać najtańsze OC w Łęcznej.

Łęczna - ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenia samochodu należą do najpopularniejszych typów ubezpieczeń wśród ubezpieczeń majątkowych. Stanowią odpowiednią ochronę dla Twojego pojazdu. W zależności od Twoich potrzeb, rynek ubezpieczeń oferuje szeroki wachlarz różnych ubezpieczeń dla samochodu.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykliści powinni pamiętać, że oni również objęci się obowiązkiem posiadania ważnego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych. Na szczęście OC dla motocykli jest znacznie tańsze niż dla samochodów.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków to dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne, którego zakup warto rozważyć. Polisa NNW chroni zarówno kierowcę jak i pasażerów gwarantując im przede wszystkim zwrot kosztów leczenia czy rehabilitacji.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance to ubezpieczenie, które zazwyczaj jest w podstawowym zakresie dołączane w pakiecie z ubezpieczeniem OC i ubezpieczeniem AC. Gwarantuje nam pomoc na przykład gdy w wyniku awarii konieczne jest holowanie pojazdu.

Ubezpieczenie firmy

Każdy przedsiębiorca powinien wykupić ubezpieczenie osób kluczowych w firmie. W przypadku, gdy osoba objęta ubezpieczeniem ulegnie wypadkowi losowemu, odszkodowanie otrzymuje pracodawca jako rekompensatę utraty zysków wynikającej z niemożności podejmowania przez niego działań.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Jednym z najważniejszych ubezpieczeń komunikacyjnych jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Jest to jedyne ubezpieczenie komunikacyjne, które jest obowiązkowe. Pozostałe są dobrowolne jak np. autocasco, NNW czy Assistance.

Ubezpieczenia nieruchomości

W umowie ubezpieczeniowej powinno zostać wskazane, na wypadek jakich zdarzeń losowych jest uruchamiana polisa. Zwykle jest to ryzyko pożaru, powodzi, zalania, huraganu, uderzenia pioruna, eksplozji, lawiny, gradu, trzęsienia ziemi itd.

Ubezpieczenia mieszkania

W przypadku mieszkania zakres możliwego ryzyka jest dużo węższy niż w przypadku domu. To, co może Cię spotkać to zalanie wodą, pożar, włamanie itp. Odpowiednio dostosowane ubezpieczenie mieszkania zapewni Ci jego kompleksową ochronę.

Ubezpieczenie turystyczne

Kupując polisę turystyczną trzeba pamiętać o odpowiednim dostosowaniu oferty do Twoich potrzeb. Osoba uprawiająca sporty ekstremalne, przewlekle chora czy kobieta w ciąży nie mają co liczyć na sfinansowanie kosztów leczenia (wynikających z ich specyficznej sytuacji) z podstawowej polisy.

Ubezpieczenie przyczepki

Zakup przyczepki samochodowej to idealna inwestycja dla osoby, która często potrzebuje przetransportować większe przedmioty nie mieszczące się w aucie. Pamiętaj jednak, że przyczepka również podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu OC.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości