Tanie OC - Łęczyca

Rynek ubezpieczeniowy oferuje wiele propozycji ubezpieczeń OC od różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Oferty różnią się wyłącznie ceną i jest to jedyny czynnik decydujący o atrakcyjności konkretnej oferty. Wybierz najtańsze OC!

Łęczyca - ubezpieczenie samochodu

Większość kierowców już zdążyło się przekonać, że posiadanie samochodu wiąże się z wieloma wydatkami. Aby zadbać o swoje finanse, warto wykupić ubezpieczenie samochodu. Uchroni Cię ono przed poniesieniem dodatkowych kosztów związanych np. z wypadkiem drogowym.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę
Imię i Nazwisko
E-mail:*
Telefon:*
Wiadomość:

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykle tak samo jak samochody, podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej. Jest ono jednak znacznie tańsze niż dla samochodów. Znajdź najtańsze OC dla swojego jednośladu – jest ono równie dobre co te najdroższe.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Zakres ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków jest zróżnicowany w zależności od ubezpieczyciela i wybranego przez nas zakresu ochrony. Zazwyczaj w ramach tego ubezpieczenia oferowane są usługi typu: zwrot kosztów leczenia czy zwrot kosztów sprzętu koniecznego do rehabilitacji.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance to dobrowolne komunikacyjne ubezpieczenie, które może okazać się niezbędne w wielu nieprzyjemnych sytuacjach, które mogą spotkać Cię na polskich drodze. Wiele zależy jednak od tego jak szeroki pakiet Assistance wykupisz.

Ubezpieczenie firmy

Pożar, powódź, kradzież, uszkodzenie mienia – to zdarzenia, których nie da się przewidzieć, ale można się od nich dobrowolnie ubezpieczyć wykupując ubezpieczenie firmy. To gwarancja kompleksowej ochrony dla właściciela jak i jego pracowników.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Pośród ubezpieczeń komunikacyjnych dobrowolnych do najpopularniejszego wśród Polaków należy autocasco. Chroni ono posiadacza przed stratami z powodu kradzieży, uszkodzenia samochodu podczas wypadku czy też w wyniku zdarzeń od niego niezależnych.

Ubezpieczenia nieruchomości

Wystarczy kilkaset złotych rocznie a pozbywamy się ryzyka utraty dorobku całego życia. Niestety dopiero nieszczęścia, skłaniają nas do zastanowienie się czy warto wykupić ubezpieczenie mieszkania czy domu. Bądź przezorny i ubezpiecz swoją nieruchomość już teraz.

Ubezpieczenia mieszkania

Każdy z nas wie, że żadne ubezpieczenie nie sprawi, że kataklizmy naturalne obejdą nas bokiem. Jednak korzystnie sformułowana umowa, może nam pomóc w momencie, kiedy najbardziej będziemy tego potrzebowali. Dzięki temu w jednej chwili nie stracimy wszystkiego.

Ubezpieczenie turystyczne

Niespodziewane wypadki zdarzają się wszystkim – również w podróży. Wiele z niefortunnych okoliczności może wystąpić jednocześnie. Taka kumulacja nieszczęśliwych zdarzeń może naprawdę słono kosztować. Aby temu zapobiec wykup polisę turystyczną.

Ubezpieczenie przyczepki

Właściciel przyczepki samochodowej powinien się liczyć z tym, że ona również podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej. Cena składki OC nie jest jednak tak wysoka jak samochodowa a jej wartość zależy głównie od masy i maksymalnej ładowności.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości