Tanie OC - Łęczyca

Rynek ubezpieczeniowy oferuje wiele propozycji ubezpieczeń OC od różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Oferty różnią się wyłącznie ceną i jest to jedyny czynnik decydujący o atrakcyjności konkretnej oferty. Wybierz najtańsze OC!

Łęczyca - ubezpieczenie samochodu

Większość kierowców już zdążyło się przekonać, że posiadanie samochodu wiąże się z wieloma wydatkami. Aby zadbać o swoje finanse, warto wykupić ubezpieczenie samochodu. Uchroni Cię ono przed poniesieniem dodatkowych kosztów związanych np. z wypadkiem drogowym.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykle tak samo jak samochody, podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej. Jest ono jednak znacznie tańsze niż dla samochodów. Znajdź najtańsze OC dla swojego jednośladu – jest ono równie dobre co te najdroższe.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Zakres ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków jest zróżnicowany w zależności od ubezpieczyciela i wybranego przez nas zakresu ochrony. Zazwyczaj w ramach tego ubezpieczenia oferowane są usługi typu: zwrot kosztów leczenia czy zwrot kosztów sprzętu koniecznego do rehabilitacji.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance to dobrowolne komunikacyjne ubezpieczenie, które może okazać się niezbędne w wielu nieprzyjemnych sytuacjach, które mogą spotkać Cię na polskich drodze. Wiele zależy jednak od tego jak szeroki pakiet Assistance wykupisz.

Ubezpieczenie firmy

Pożar, powódź, kradzież, uszkodzenie mienia – to zdarzenia, których nie da się przewidzieć, ale można się od nich dobrowolnie ubezpieczyć wykupując ubezpieczenie firmy. To gwarancja kompleksowej ochrony dla właściciela jak i jego pracowników.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Pośród ubezpieczeń komunikacyjnych dobrowolnych do najpopularniejszego wśród Polaków należy autocasco. Chroni ono posiadacza przed stratami z powodu kradzieży, uszkodzenia samochodu podczas wypadku czy też w wyniku zdarzeń od niego niezależnych.

Ubezpieczenia nieruchomości

Wystarczy kilkaset złotych rocznie a pozbywamy się ryzyka utraty dorobku całego życia. Niestety dopiero nieszczęścia, skłaniają nas do zastanowienie się czy warto wykupić ubezpieczenie mieszkania czy domu. Bądź przezorny i ubezpiecz swoją nieruchomość już teraz.

Ubezpieczenia mieszkania

Każdy z nas wie, że żadne ubezpieczenie nie sprawi, że kataklizmy naturalne obejdą nas bokiem. Jednak korzystnie sformułowana umowa, może nam pomóc w momencie, kiedy najbardziej będziemy tego potrzebowali. Dzięki temu w jednej chwili nie stracimy wszystkiego.

Ubezpieczenie turystyczne

Niespodziewane wypadki zdarzają się wszystkim – również w podróży. Wiele z niefortunnych okoliczności może wystąpić jednocześnie. Taka kumulacja nieszczęśliwych zdarzeń może naprawdę słono kosztować. Aby temu zapobiec wykup polisę turystyczną.

Ubezpieczenie przyczepki

Właściciel przyczepki samochodowej powinien się liczyć z tym, że ona również podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej. Cena składki OC nie jest jednak tak wysoka jak samochodowa a jej wartość zależy głównie od masy i maksymalnej ładowności.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości