Tanie OC - Lędziny

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej to ubezpieczenie obowiązkowe, które zapewnia poszkodowanych w wypadkach, że otrzymają odszkodowanie. OC wykupujemy tak naprawdę dla kogoś więc nie warto przepłacać, lepiej porównać kilka ofert i wybrać najtańsze OC.

Lędziny - ubezpieczenie samochodu

Każdy właściciel samochodu zdaje sobie sprawę z tego jak kosztowne jest utrzymanie pojazdu. Paliwo, naprawy – to wszystko kosztuje a do tego trzeba jeszcze doliczyć ubezpieczenia samochodu. Polisy są różne, a każda posiada inny zakres ochrony.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Jako motocyklista powinieneś pamiętać o obowiązkowym OC. Nie jest to jednak jedyne ubezpieczenie dla jednośladów. Rynek ubezpieczeniowy oferuje również ubezpieczenia typu casco ale ze względu na dużą szkodowość kierowców jest ono stosunkowo drogie.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków to ochrona, którą może być objęty jest zarówno kierowca jak i jego pasażerowie (w zależności od wybranego wariantu). Zapewnia między innymi zwrot kosztów leczenia będącego skutkiem wypadku drogowego.

Ubezpieczenie Assistance

Zastanawiałeś się kiedyś co byś zrobił gdyby w środku nocy z dala od domu przytrafiłaby się awaria pojazdu i konieczne było holowanie? Dzięki Assistance, nie musisz się obawiać takich sytuacji. Wystarczy jeden telefon do ubezpieczyciela i uzyskasz należną pomoc.

Ubezpieczenie firmy

Każda firma działająca na rynku powinna się zabezpieczyć na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Jeśli zajmujesz się działalnością produkcyjną, przede wszystkim pomyśl o ubezpieczeniu od ognia i innych zdarzeń losowych w swojej wytwórni, które ochroni Cię przed stratami finansowymi.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Z roku na rok na rynku ubezpieczeniowym pojawia się coraz więcej ofert i wariantów ubezpieczeń komunikacyjnych. Warto się z nimi zapoznać bo często za niewielką kwotę można w chwili wystąpienia nieszczęśliwego wypadku zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Ubezpieczenia nieruchomości

Masz dom? Koniecznie zadbaj o jego właściwą ochronę. Wystarczy pożar abyś w ciągu jednej chwili stracił wszystko. Ubezpieczenie nieruchomości nie zapobiegnie takim zdarzeniom ale uzyskasz odszkodowanie pozwalające na odbudowę czy remont domu.

Ubezpieczenia mieszkania

Mieszkanie to miejsce, w którym każdy z nas przebywa wraz z rodziną i przechowuje swój cały dorobek. Szkoda by było, żeby wszelkie oszczędności które włożyłeś w ten lokal poszły na marne. Ubezpieczając mieszkanie masz gwarancję uzyskania rekompensaty zniszczeń.

Ubezpieczenie turystyczne

Planując zagraniczny wyjazd pamiętaj, że nieszczęśliwe wypadki zdarzają się wszystkim – również turystom na wakacjach. Koszty leczenia za granicą czy transport do Polski są kosztowne dlatego warto się zabezpieczyć, wykupując ubezpieczenie turystyczne.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepki samochodowe podobnie jak pojazdy mechaniczne, z którymi są powiązane, objęte są obowiązkowym ubezpieczeniem OC. OC za przyczepkę nie jest drogie gdyż w większości przypadków odszkodowanie wypłacane jest z OC samochodowego.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości