Tanie OC - Libiąż

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej to obowiązek każdego kierowcy poruszającego się po polskich drogach. Zakres ochrony jest regulowany prawnie w związku z tym, każde Towarzystwo oferuje Ci ten sam produkt. Wybierz najtańsze OC!

Libiąż - ubezpieczenie samochodu

Zmotoryzowani powinni pamiętać, że każdy pojazd mechaniczny powinien posiadać ważne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Terminowe spłacanie składki OC to obowiązek każdego kierowcy. Jego brak skutkuje sporymi karami finansowymi.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdy właściciel jednośladu powinien pamiętać o wykupieniu obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych. Brak takiej polisy skutkuje wysokimi karami finansowymi. O wiele lepiej zapłacić składkę OC która jest stosunkowo niska.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Na mocy ustawy z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest koniecznością każdego kierowcy posiadającego zarejestrowany w Polsce pojazd. Brak OC skutkuje wysokimi sankcjami pieniężnymi.

Ubezpieczenie Assistance

W rozszerzonym pakiecie Assistance gwarantuje holowanie w przypadku awarii, pokrycie kosztów noclegów wszystkich pasażerów jak również auto zastępcze, czy nawet dowiezienie paliwa, kiedy zapomnisz zatankować i dotkliwie przypomni Ci o tym przymusowa przerwa w podróży.

Ubezpieczenie firmy

Każdy właściciel firmy ma do dyspozycji szeroki wachlarz ofert ubezpieczenia dostosowanych dla firm. Jednym z takich ubezpieczeń jest ubezpieczenie przerw w działalności, które może okazać się nieocenione na wypadek powstania takiego zagrożenia.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Zakres ubezpieczeń komunikacyjnych dobrowolnych uzależniony jest od oferty konkretnego zakładu ubezpieczeń. Na przykład odszkodowanie z autocasco (AC) przysługuje właścicielowi samochodu, zaś już z NNW – kierowcy lub kierowcy i pasażerom.

Ubezpieczenia nieruchomości

Polisa Twojego domu może ograniczać się do podstawowego zakresu, ale możesz też rozszerzyć polisę o dodatkowe opcje. Najważniejsze abyś dostosował polisę do swoich oczekiwań, a dobry agent ubezpieczeniowy znajdzie dla Ciebie najlepszą ofertę!

Ubezpieczenia mieszkania

W podstawowym zakresie ubezpieczenie mieszkaniowe obejmuje przede wszystkim zdarzenia losowe spowodowane działaniem czterech żywiołów: ognia, wody, powietrza i ziemi. Są to nagłe, nieprzewidziane wypadki, na które ubezpieczony nie ma wpływu.

Ubezpieczenie turystyczne

Jedziesz na wakacje za granicę? Wykup ubezpieczenie turystyczne, które zapewni Ci pomoc poza granicami kraju. Skorzystaj z pomocy agenta ubezpieczeniowego, który pomoże Ci dostosować ofertę do Twoich potrzeb, co może okazać się nieocenione.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepkę samochodową kupujemy, aby niejako zwiększyć pojemność naszego samochodu lub móc przewozić coś, co w samochodzie mogłoby się nie zmieścić. Nie zawsze jednak jesteśmy świadomi, że takie przyczepy również muszą posiadać ubezpieczenie OC.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości