Tanie OC - Lidzbark Warmiński

Każda osoba posiadająca samochód powinna zakupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Jedynym czynnikiem decydującym o atrakcyjności składki w przypadku OC jest wartość składki dlatego porównuj oferty i szukaj najtańszego OC.

Lidzbark Warmiński - ubezpieczenie samochodu

Na rynku wyróżniamy takie ubezpieczenia samochodu jak: obowiązkowe (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej – OC) oraz dobrowolne (najpopularniejsze to ubezpieczenie autocasco (AC), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i Assistance).

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Właściciel motocykla zarejestrowanego na terenie Polski ma obowiązek wykupić również ubezpieczenie odpowiedzi cywilnej. Podobnie jak w przypadku samochodowego, cena składki OC jest jedynym czynnikiem decyzyjnym który warto wziąć pod uwagę. Wybierz najtańsze OC!

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie autocasco to dobrowolne ubezpieczenie chroniące przede wszystkim Twoje interesy. W przypadku AC, cena nie jest najlepszym kryterium, jakim należy się kierować przy wyborze towarzystwa. Lepiej skupić się na tym, co dany wariant AC Ci oferuje.

Ubezpieczenie Assistance

Dobrowolne ubezpieczenie Assistance zagwarantuje Ci pomoc nie tylko w wyniku wypadku, ale również w przypadku awarii czy kradzieży auta. Zazwyczaj dołączane jest w pakiecie do ubezpieczenia OC w podstawowym zakresie Assistance.

Ubezpieczenie firmy

Właściciel firmy powinien zatroszczyć się o dobro swojej firmy wykupując odpowiednie ubezpieczenia firmy. Jego zakres ochrony zależy od rzeczywistych zagrożeń, na jakie jest narażone konkretne przedsiębiorstwo – wszystko zależy od potrzeb.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Na rynku ubezpieczeń spotykamy podział ubezpieczeń komunikacyjnych na dwa typy: ubezpieczenia obowiązkowe (jest jedno – popularna polisa OC) i dobrowolne. Te pierwsze zabezpieczają interesy innych użytkowników dróg, zaś te drugie Twoje własne.

Ubezpieczenia nieruchomości

Nieruchomości to obok samochodów najczęściej chronione dobra w ubezpieczeniach majątkowych. Wypadki zdarzają się niestety wszystkim i często je przewidzieć. Warto być przezornym i wykupić ubezpieczenie nieruchomości aby zapewnić sobie ochronę.

Ubezpieczenia mieszkania

Nieszczęśliwe zdarzenia przytrafiają się niestety często. Zalania, zarówno te spowodowane opadami atmosferycznymi, jak i awarią instalacji wodnej zdarzają się najczęściej. Ubezpieczenie mieszkania nie zapobiegnie tym zdarzeniom ale pomoże nam zrekompensować ewentualne straty.

Ubezpieczenie turystyczne

Każdy turysta wybierając się poza granicę naszego kraju powinien wykupić ubezpieczenie turystyczne. Jest ono przydatne gdy zachorujesz bądź ulegniesz wypadkowi. Dostosuj ofertę do swoich potrzeb oraz charakteru swojego wyjazdu.

Ubezpieczenie przyczepki

W większości przypadków szkody, które mogłyby spowodować przyczepki pokryte będą z ubezpieczenia samochodu, jednak są sytuacje, kiedy odszkodowanie wypłacone będzie z OC przyczepki samochodowej. Dlatego tak ważne jest terminowe opłacanie składek.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości