Tanie OC - Limanowa

Posiadacze pojazdów mechanicznych zobowiązani są przez Ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych do zakupu ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Jest ono w każdym Towarzystwie takie same dlatego znajdź najtańsze OC w Limanowej.

Limanowa - ubezpieczenie samochodu

Większa część kierowców samochodów doskonale zdaje sobie sprawę, że podlegają oni obowiązkowi posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych. Nie jest to jednak jedyne ubezpieczenie samochodu dostępne na rynku. Warto rozważyć także zakup innych polis.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Jesteś właścicielem motocykla? Pamiętaj, że kierowcy jednośladów mają prawny obowiązek wykupienia ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych. Brak ubezpieczenia motocykla może skutkować wysokimi karami finansowymi.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Każda osoba posiadająca pojazd mechaniczny zarejestrowany na terenie Polski zobowiązany jest do zakupu ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Obowiązek został nałożony przez ustawodawcę. Obligatoryjny charakter ma na celu zabezpieczenie innych użytkowników dróg.

Ubezpieczenie Assistance

Poruszając się po polskich drogach każdy z nas może się znaleźć w wielu niezbyt przyjemnych sytuacjach, w których przydatne może się okazać ubezpieczenie Assistance. Usługi Assistance przysługują, w zależności od tego, jak szeroki pakiet wykupisz, w razie awarii pojazdu lub kolizji.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenia firmy mają za zadanie oddalenie perspektywy utraty płynności finansowej i bankructwa firmy w przypadku zaistnienia okoliczności uniemożliwiających jej osiąganie przychodów. O takie ubezpieczenie powinien zatroszczyć się właściciel każdej firmy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Rynek ubezpieczeniowy oferuje obecnie wiele różnych ubezpieczeń komunikacyjnych. Każde z nich dba o kierowców w trochę inny sposób, dlatego warto sprecyzować swoje potrzeby i wykupić odpowiednie ubezpieczenie komunikacyjne.

Ubezpieczenia nieruchomości

Aby zapewnić właściwą ochronę swojej nieruchomości to powinieneś wykonać jeden ważny krok a konkretniej zdać sobie sprawę z szeregu potencjalnych zagrożeń, jakie mogą powstać w naszym domu czy mieszkaniu. Na tej podstawie uda nam się zakupić polisę, dostosowaną do naszych potrzeb.

Ubezpieczenia mieszkania

Zastanawiałeś się kiedyś co byś zrobił, gdyby sąsiad z góry zalał Ci mieszkanie, Twoje kosztowności zostały zniszczone a ty pozostałbyś z niczym? Wykupując odpowiednio dobrane ubezpieczenie mieszkania uzyskasz gwarancję stabilności finansowej w nieprzewidzianych sytuacjach.

Ubezpieczenie turystyczne

Kupując ubezpieczenie turystyczne pamiętaj, że musi być ono dostosowane indywidualnie do Twoich potrzeb. Sam charakter czy cel wyjazdu ma znaczący wpływ na wartość składki. Wykupując polisę trzeba również uwzględnić np. choroby przewlekłe.

Ubezpieczenie przyczepki

Niewiele jest sytuacji, kiedy ochrona dla przyczepki samochodowej może być potrzebna, ale nie oznacza to, że nie mogą nam się przytrafić. Dlatego warto wykupić obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości