Tanie OC - Lipno

Polisa OC chroni posiadacza przed finansowymi skutkami wyrządzonych przez niego szkód. Dzięki obligatoryjnemu charakterowi, każdy poszkodowany ma pewność, że odszkodowanie otrzyma. Nie przepłacaj, porównuj oferty i znajdź najtańsze OC.

Lipno - ubezpieczenie samochodu

Każdy kierowca ma świadomość jak kosztowne bywa utrzymanie swojego auta. Zdarzają się również różne nieprzewidziane sytuacje jak na przykład kolizja. Kwoty za OC są stosunkowo małe w porównaniu z kosztami za naprawę auta poszkodowanego.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Na podstawie ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, każdy pojazd mechaniczny (w tym również motocykl) ma obowiązek posiadania ważnego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Ceny polis na motocykl są jednak znacznie niższe niż na samochód.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków to ubezpieczenie mające za zadanie ochronę zdrowia Twojego i Twoich pasażerów w chwili gdy ulegniecie wypadkowi. W zależności od potrzeb i możliwości możesz kupić NNW w odpowiednim wariancie.

Ubezpieczenie Assistance

Assistance jako ubezpieczenie dodatkowe, często jest dołączane przez Towarzystwa w pakiecie z OC czy AC. Warto rozważyć jego zakup by w przypadku awarii otrzymać pomoc tłumacza, zakwaterowanie w hotelu lub holowanie auta do warsztatu.

Ubezpieczenie firmy

W skład pakietu obowiązkowej ochrony każdego przedsiębiorstwa powinno wchodzić ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych (dotyczące zarówno mienia ruchomego jak i nieruchomego). To minimalna ochrona od najbardziej rzeczywistego zagrożenia.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Obecnie rynek oferuje bardzo wiele różnych wariantów ubezpieczeń komunikacyjnych. Zasada jest jedna: im więcej ich sprawdzisz, tym większa szansa, że znajdziesz ubezpieczenie odpowiadające Twoim wymaganiom. W przypadku OC wybierz po prostu najtańszą ofertę!

Ubezpieczenia nieruchomości

Masz nieruchomość i chcesz mieć pewność, że jest odpowiednio zabezpieczona? Pamiętaj, że wykupując ubezpieczenie nieruchomości masz możliwość dostosować swoją polisę tak, żeby swoją ochroną obejmowała nie tylko dom czy mieszkanie ale również wszystko, co znajduje się wewnątrz.

Ubezpieczenia mieszkania

W ramach podstawowego ubezpieczenia mieszkania ochroną objęte są zdarzenia losowe spowodowane działaniem czterech żywiołów: ognia, wody, powietrza i ziemi. Są to nagłe, nieprzewidziane wypadki, na które ubezpieczony nie ma wpływu.

Ubezpieczenie turystyczne

Każda polisa turystyczna musi być dostosowana do potrzeb osoby ubezpieczonej. Brak informacji np. o chorobie przewlekłej może skutkować tym, że ubezpieczyciel nie wypłaci nam odszkodowania. Znajdź najkorzystniejsze ubezpieczenie turystyczne.

Ubezpieczenie przyczepki

Przeprowadzasz się? Musisz przewieźć towar o dużych gabarytach? Czasem bagażnik może być niewystarczający. Rozwiązaniem tego problemu jest przyczepka samochodowa, która umożliwia Ci załadowanie znacznie więcej rzeczy. Pamiętaj jednak o obowiązkowym OC.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości