Tanie OC - Łódź

Jeśli właśnie kupiłeś swój samochód, koniecznie zadbaj o polisę OC. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest ubezpieczeniem obowiązkowym dla każdego właściciela pojazdu. Nie przepłacaj i znajdź najtańsze OC w Łodzi!

Łódź - ubezpieczenie samochodu

Zakup samochodu i jego utrzymanie nie jest małym wydatkiem. Koszty naprawy na jakie możesz być narażony poruszając się po polskich drogach są jeszcze większe. Aby się przed nimi ustrzec wykup odpowiednie ubezpieczenia samochodu.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdy właściciel jednośladu powinien pamiętać, że obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nie jest jedynym ubezpieczeniem dostępnym na rynku. Motocykliści mogą również wykupić ubezpieczenie typu casco dla motocykla.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie komunikacyjne typu autocasco jest ubezpieczeniem dobrowolnym, które chroni przede wszystkim Twoje interesy. Dzięki niemu w momencie powstania szkody możesz liczyć na to, że ubezpieczyciel pokryje koszty naprawy Twojego pojazdu.

Ubezpieczenie Assistance

Jeśli chcesz mieć pewność, że w momencie gdy zdarzy Ci się awaria pojazdu z dala od domu w środku nocy i konieczne będzie holowanie to otrzymasz pomoc – wykup komunikacyjne ubezpieczenie Assistance. To przede wszystkim pomoc techniczna i medyczna.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenie firmy to ubezpieczenie dobrowolne, którego zakup warto wziąć pod uwagę. Polisa ma ochronić właściciela firmy przed nieprzewidzianymi zdarzeniami losowymi jak na przykład pożar, które mogą zachwiać stabilnością firmy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych wyróżniamy te o charakterze obowiązkowym jak i dobrowolnych. Do ubezpieczeń dobrowolnych zalicza się między innymi NNW, które chroni zarówno kierowcę jak i jego pasażerów w chwili gdy stają się ofiarami wypadku.

Ubezpieczenia nieruchomości

Nieruchomość to coś, co powinniśmy objąć szczególną ochroną. W końcu nikt z nas nie chciałby, żeby cały jego dorobek życia w jednej chwili został zniszczony przez np. pożar. Uchroni nas przed tym odpowiednie ubezpieczenie nieruchomości.

Ubezpieczenia mieszkania

Kupując nowe mieszkanie warto również rozważyć jego ubezpieczenie. Dlaczego? Wystarczy, że sąsiad z góry nie zakręci wody i wszystko w Twoim mieszkaniu zostanie zniszczone na skutek zalania. Zabezpiecz się przed tym wykupując ubezpieczenie mieszkania.

Ubezpieczenie turystyczne

Zanim wybierzesz się w podróż za granicę, wykup ubezpieczenie turystyczne. Dzięki niemu masz pewność, że jeśli ulegniesz wypadkowi podczas pobytu za granicą, uzyskasz odpowiednią pomoc. Oprócz pokrycia kosztów leczenia możesz także liczyć na to, że Ubezpieczyciel doradzi Ci co robić.

Ubezpieczenie przyczepki

Właściciele przyczepek samochodowych powinni się liczyć z tym, że one również podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej. Wartość składki OC nie jest jednak tak wysoka jak samochodowa a jej wartość zależy głównie od masy i maksymalnej ładowności.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości