Tanie OC - Łomianki

Szukając najlepszego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych kieruj się wyłącznie wartością składki. W przypadku OC, te tanie ubezpieczenie jest równie dobre jak te najdroższe. Znajdź najtańsze OC w Łomiankach.

Łomianki - ubezpieczenie samochodu

Auta są najchętniej wybieranym przez Polaków środkiem transportu do pracy, szkoły czy na zakupu. Nic więc dziwnego, że chcemy się czuć bezpiecznie w naszym samochodzie. Odpowiednią ochronę zapewni ubezpieczenie samochodu.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykliści, podobnie jak właściciele samochodów są zobowiązani do zakupu ubezpieczenia OC. Nie jest to jedyne dostępne na rynku ubezpieczenie dla motocyklistów. Warto przejrzeć oferty i wykupić kompleksową ochronę dla swojego motocykla.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Każdy posiadacz pojazdu mechanicznego poruszającego się po polskich drogach objęty jest obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej (OC). Ubezpieczenie ma za zadanie zabezpieczenie innych użytkowników dróg, którzy mogą ucierpieć, jeśli spowodujesz wypadek.

Ubezpieczenie Assistance

Gdy posiadasz ważne Assistance to w razie potrzeby wystarczy jeden telefon do Towarzystwa Ubezpieczeniowego abyś otrzymał odpowiednią pomoc. Assistance przydatne jest na przykład w momencie gdy auto uczestniczy w kolizji i nie możesz nigdzie dalej jechać.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenie firmy jest ubezpieczeniem dobrowolnym, którego zakup warto rozważyć. Polisa ma ochronić właściciela firmy przed nieprzewidzianymi zdarzeniami losowymi jak na przykład pożar, które mogą zachwiać stabilnością firmy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Każde z dostępnych na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych ma nieco inny zakres ochrony. Przed zakupem polisy warto sprecyzować swoje potrzeby i wykupić odpowiednie ubezpieczenie komunikacyjne. Pamiętaj tylko, że OC jest obowiązkowe!

Ubezpieczenia nieruchomości

Dzięki polisie, ubezpieczyciel odpowiada za szkody powstałe w następstwie zdarzeń losowych. Częste przyczyny pożaru rozpoczynającego się od starych instalacji, dewastacji oraz akcji ratowniczej są objęte ubezpieczeniem.

Ubezpieczenia mieszkania

W zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia mieszkania można zabezpieczyć mury i elementy stałe od ognia i innych zdarzeń losowych jak również elementy stałe i ruchomości od kradzieży z włamaniem i rozboju. Wszystko zależy od naszych potrzeb.

Ubezpieczenie turystyczne

Jadąc na wakacje za granicę pamiętaj o ubezpieczeniu turystycznym. Może się też zdarzyć, że nawet mając polisę będziemy musieli wyłożyć własne pieniądze. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dopasowanie zakresu ochrony i sumy ubezpieczenia do celu i charakteru wyjazdu.

Ubezpieczenie przyczepki

Każda przyczepka musi posiadać ważne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Jest to obowiązek dla każdego właściciela mimo iż większość szkód jest pokrywanych z OC samochodu. Ceny składek za OC dla przyczepki są stosunkowo niskie.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości