Tanie OC - Łomża

Chcesz mieć pewność, że obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, które zamierzasz wykupić jest dla Ciebie najkorzystniejsze? Porównaj oferty kilku różnych ubezpieczycieli i wybierz najtańsze OC Łomża na rynku!

Łomża - ubezpieczenie samochodu

Każdy właściciel samochodu powinien pamiętać o tym, aby właściwie zadbać o zabezpieczenie swojego pojazdu mechanicznego. Ubezpieczenia samochodu mają za zadanie ochronę Twoich finansów w razie gdy spowodujesz bądź staniesz się ofiarą jakiegoś zdarzenia na drodze.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocyklisto, pamiętaj o obowiązkowym ubezpieczeniu OC dla Twojego pojazdu. Brak ważnego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej może skutkować wysokimi karami finansowymi jak również sporymi wydatkami, w momencie gdy spowodujesz wypadek bądź kolizję.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Rynek ubezpieczeniowy oferuje wiele różnych ubezpieczeń o nieco innym przedmiocie ochrony. Ubezpieczenie OC chroni interesy innych uczestników drogi, AC chroni Twoje interesy zaś ubezpieczenie NNW chroni kierowcę i jego pasażerów.

Ubezpieczenie Assistance

Wykupując ubezpieczenie Assistance zyskujesz gwarancję na natychmiastową pomoc techniczną, medyczną czy prawną gdy tylko powstanie taka konieczność. Dzięki Assistance w momencie gdy w środku nocy spotka cię awaria, będziesz mógł liczyć na pomoc przy holowaniu.

Ubezpieczenie firmy

Każdy właściciel firmy powinien rozważyć zakup ubezpieczenia firmy od zagrożenia pożarem i innych zdarzeń losowych. Są to sytuacje, które zdarzają się niespodziewanie i które w jednej chwili mogą poważnie naruszyć finanse nawet dobrze prosperującej firmy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne mają za zadanie ochronić wszystkich uczestników ruchu poruszających się po polskich drogach. Obowiązkowym ubezpieczeniem jest OC, które chroni nie nas lecz interesy innych uczestników ruchu.

Ubezpieczenia nieruchomości

Nieruchomości są szczególnie narażone na zagrożenia związane z pożarem i innych zdarzeń losowych. Aby się przed nimi uchronić, warto wykupić ubezpieczenie nieruchomości. Żeby jednak uzyskać kompleksową ochronę, należy odpowiednio dostosować parametry polisy.

Ubezpieczenia mieszkania

Każda osoba mieszkająca w bloku zdaje sobie sprawę jak często zdarzają się zalania czy inne zdarzenia losowe. Warto się przed takimi sytuacjami zabezpieczyć wykupując ubezpieczenie mieszkania w Łomży. To gwarancja stabilności finansowej.

Ubezpieczenie turystyczne

Każdy turysta planujący wyjazd za granicę powinien pamiętać, że karta EKUZ nie jest wystarczającą ochroną. Aby zapewnić sobie kompleksową ochronę, wykup ubezpieczenie turystyczne, które będzie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Ubezpieczenie przyczepki

Czy wiesz, że przyczepka samochodowa również podlega ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej? Jeśli kupujesz nową przyczepkę to pamiętaj, że zakupu OC musisz dokonać już w dniu jej rejestracji. W przeciwnym wypadku możesz zapłacić karę.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości