Tanie OC - Łowicz

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej to ubezpieczenie komunikacyjne dobrowolne, które chroni poszkodowanych przed finansowymi skutkami wyrządzonych im szkód. OC dba o interesy innych dlatego porównuj oferty i wybierz najtańsze OC!

Łowicz - ubezpieczenie samochodu

Jako właściciel samochodu powinieneś zadbać o jego właściwą ochronę. Umożliwiają Ci to ubezpieczenia samochodu, które w zależności od wybranego zakresu ochrony zapewniają Ci stabilność finansową na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykliści podobnie jak właściciele samochodów podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej. Stawki za OC dla motocykla są znacznie tańsze niż te samochodowe. Brak ważnego OC może skutkować wysokimi karami finansowymi.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej na mocy ustawy jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Ma na celu zapewnienie ochrony poszkodowanym w wypadku, gwarantując im, że otrzymają odszkodowanie. Sprawca zaś pozbawiony jest odpowiedzialności za spowodowanie wypadku.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance to ubezpieczenie gwarantujące pomoc techniczną jak również medyczną i prawną. Gdy z dala od domu przytrafi Ci się awaria i będziesz potrzebował pomocy przy holowaniu – Assistance Ci w tym pomoże.

Ubezpieczenie firmy

Każdy właściciel firmy powinien rozważyć zakup ubezpieczenia od zagrożenia ogniem i innych zdarzeń losowych. Ubezpieczenie te może uchronić Cię przed wielkimi stratami finansowymi jeśli nie przed bankructwem. Nie warto ryzykować. Wykup ubezpieczenie firmy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne dzielimy na ubezpieczenie obowiązkowe i dobrowolne. Do tych pierwszych zalicza się wyłączne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, zaś do drugich takie ubezpieczenia jak np. AC, NNW czy Assistance.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczając nieruchomość zapewniasz sobie stabilność finansową w momencie gdy wydarzy się jakieś zdarzenie losowe jak na przykład pożar. Dzięki niemu masz pewność, że otrzymasz rekompensatę strat wyrządzonych przez ogień.

Ubezpieczenia mieszkania

Każdy właściciel mieszkania ma świadomość jak łatwo o awarię czy sytuację, w której sąsiad z góry nieumyślnie zaleje nam mieszkanie. Warto w takich sytuacjach posiadać ubezpieczenie mieszkania, które zagwarantuje nam rekompensatę szkód.

Ubezpieczenie turystyczne

Wybierasz się na wakacje za granicę? Wykup ubezpieczenie turystyczne, które zagwarantuje Ci m.in. pokrycie kosztów leczenia czy pobytu w szpitalu w razie gdy będąc za granicą zachorujesz lub ulegniesz wypadkowi. To odpowiednia ochrona.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepka samochodowa podobnie jak pojazdy mechaniczne podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej. Brak ważnego OC może zakończyć się mandatem a sama składka jest dość niska. Nie ma sensu ryzykować – lepiej od razu kupić OC.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości